Шимко Сергій Анатолійович

BAR_9407
BAR_9586
BAR_9415

Шимко Сергій Анатолійович – хореограф постановник.

Засновник DREAM TEAM , арт- директор , ідейний вдохновитель команди. За довгий час в танцях люблю получати задоволення від улюбленої справи. Ми робимо людей счастливими за допомогою танцю!

Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.

З 2000 року по 2007 рік займався брейк-дансом, брав участь у чемпіонатах, фестивалях та різноманітних батлах України і СНД. Був призером і фіналістом України з брейк -дансу.

З 2005 по 2008 рік був учасником Шоу – Балету «СВ».

І в це ж час учасником Шоу брейк – денс балету «DREAM-TEAM».

З 2007 по 2011 рік був студентом Київського Національного Університету Культури та Мистецтва, кафедри режисури та хореографії, на спеціальності хореограф – балетмейстер.

Брав майстер-класи в найвідоміших хореографів світу таких як: Buddha Stretch (Будда Стрейч), NickWilson, TonyStone, Salas, JROCK, YUGSON, FRANCISCO Gomes, KEFTON, KENZO … і багато інших майстрів хіп-хоп культури.

Працював з багатьма українськими та іноземними dj такими як: DJ David Amo, DJKon ‘, DjAnnaLee, DjAndreyBalkonskiy, DJNatashaRostova, DjLight, DjSender, DjDesaid, DjBlondin … та багато інших відомих DJ -ів.

З 2009 по 2011 працював з зірками Української естради такими як: ТНМК, СКРЯБІН, VOVA zi L’VOVA, KISHE, «Вхід у змінному взутті», comedy club UA, та іншими …

Також був хореографом групи Dress Code, Mila Nitich.

Ставив постановки на чемпіонат світу 2011 року з брейкинга.

Є членом танцювальної федерації СГОСТУ і УФСТ. Регулярно бере участь у суддівстві турнірів з вуличних та сучасних танців.

З 2007 року працює хореографом студії сучасної вуличної хореографії «DREAM-TEAM DANCE SCHOOL».

 

Являюся організатором HIP-HOP UNDERGROUND SESSION – змагання з сучасних танців для початкових і професійних танцюристів. Що проводяться у спортивній та батловій системі, у категоріях соло і командних шоу номерів.

в 2015 році зайняв 2 місце у всеукраїнському конкурсі хореографів-викладачів позашкільних закладів “Джерело творчості”. Представив свою методику викладання хіп-хоп культури та розбору музичного матеріалу для дітей різного віку.

Організатор міжнародного танцювального табору Sunny Dream Camp в Болгарії .

Sunny Dream Fest, Bulgaria dance Camp ,

Show your style Battle,

Суддя міжнародних фестивалів та презентер авторських майстер-класів  у Венгріі , Білорусі , Італії , Болгарії та Україні.

Режисер постановник фестивалів у Болгарії та Італії .

На сьогоднішній день,  головна ціль зробити найбільшу танцювальну сімью в Україні .

Моя мрія створити саму інноваційну школу танцю в Україні