Шимко Сергій Анатолійович

BAR_9407
BAR_9586
BAR_9415

Шимко Сергій Анатолійович – хореограф постановник вуличної хореографії. Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.
З 2000 року по 2007 рік займався брейк-дансом, брав участь у чемпіонатах, фестивалях та різноманітних батлах України і СНД. Був призером і фіналістом України з брейк -дансу.
З 2005 по 2008 рік був учасником Шоу – Балету «СВ».
І в це ж час учасником Шоу брейк – денс балету «DREAM-TEAM».
З 2007 по 2011 рік був студентом Київського Національного Університету Культури та Мистецтва, кафедри режисури та хореографії, на спеціальності хореограф – балетмейстер.
Брав майстер-класи в найвідоміших хореографів світу таких як: Buddha Stretch (Будда Стрейч), NickWilson, TonyStone, Salas, JROCK, YUGSON, FRANCISCO Gomes, KEFTON, KENZO … і багато інших майстрів хіп-хоп культури.
Працював з багатьма українськими та іноземними dj такими як: DJ David Amo, DJKon ‘, DjAnnaLee, DjAndreyBalkonskiy, DJNatashaRostova, DjLight, DjSender, DjDesaid, DjBlondin … та багато інших відомих DJ -ів.
З 2009 по 2011 працював з зірками Української естради такими як: ТНМК, СКРЯБІН, VOVA zi L’VOVA, KISHE, «Вхід у змінному взутті», comedy club UA, та іншими …
Також був хореографом групи Dress Code, Mila Nitich.
Ставив постановки на чемпіонат світу 2011 року з брейкинга.
Є членом танцювальної федерації СГОСТУ і УФСТ. Регулярно бере участь у суддівстві турнірів з вуличних та сучасних танців.
З 2007 року працює хореографом студії сучасної вуличної хореографії «DREAM-TEAM DANCE SCHOOL».

Являюся організатором HIP-HOP UNDERGROUND SESSION – змагання з сучасних танців для початкових і професійних танцюристів. Що проводяться у спортивній та батловій системі, у категоріях соло і командних шоу номерів.

в 2015 році зайняв 2 місце у всеукраїнському конкурсі хореографів-викладачів позашкільних закладів “Джерело творчості”. Представив свою методику викладання хіп-хоп культури та розбору музичного матеріалу для дітей різного віку.