Bboy Tip Top T (Тимур Акаев)

Представник команд Navi Crew, Tatanaka crew, HBTC.

УЧАСТЬ, займала призові місця й вигравати на НАЙБІЛЬШИХ світових турнірах ТАКИХ, ЯК:

США:
Freestyle Session World Finals – 20 Year Anniversary – Півфінал;
Pitty The Fool 2017 – Півфінал

Словаччина:
Outbreak 2017 – 2 vs 2 – World Finals – 2 місце;
Outbreak 2017 – Rep Your Country – 1 місце;
Outbreak 8 – Rep Your Country 2012 – World Finals – 1-е місце;
Outbreak 2016 – Rep Your Country – World Finals – Півфінал;

Нідерланди:
The Notorious IBE 2017 – Freestyle Session qualifier – 1 місце
IBE 2010 року;
World BBoy Classic 2018

Португалія:
Porto World Battle – World Finals 2018 – 1 місце

Австрія:
Circle Industry 2017 – Checkmate 5vs5 – 2 місце

Франція:
Break The Floor – 2018 – Півфінал
Marseille Battle Pro2016 (Solo Battle) – Півфінал;
Bboy Europe 2017 – 1/4;
Paris Battle Pro 2019;
Chelles Battle Pro – World Final 2012

Англія:
UK B-Boy Championships – World Finals 2008 (Solo Battle) – Півфінал

Данія:
Floor Wars -World Finals 2009 – Півфінал
Floor Wars – World Finals 2019

Китай:
Luben International Championship 2019 – 1 on 1 – 1 місце
Luben International Championship 2019 – 3 on 3 – 1 місце

Ізраїль:
Floor Masterz 2012 – 1/4 фіналу

Іспанія:
Hipnotik Festival 2014 року – 1/4 фіналу

Польща:
Warsaw Challenge 2007
Warsaw Challenge 2008
Warsaw Challenge 2009
Warsaw Challenge 2019
Break Session International 2006
Break Session International 2007
Double Game 2012 (2-е місце)

Угорщина:
Offline Sport Games 15 (2014 року) – 1-е місце

Естонія:
Battle of Est 2013

Сербія:
Balkan Fury 2014 року – Півфінал

Росія:
Coliseum Dance Event 2014 (1 місце)
V1 Festival 2014; Top 30 The Best
Freestyle Session Russia
Krasnodar HipHop Open
Joker
R16 Russia 2015 (2-е місце) і ін.

Україна:
Burn Battle School 2019 – 1 місце; Red Bull BC One Ukraine Cypher 2012- 2016 (півфінал 2014 рік); Yalta Summer Jam 2008-2014 (1-місце 2009-2010 рік); Yalta Summer Jam «Сила і Міць» 2010 року (1-е місце); Burn Battle School 2013; Break2Win 2007-2008 (півфінал 2007 рік; 1-місце 2008 рік); Concrete Under My Feet – vol. 5 – 7to smoke (2016); Ruffneck Attack 15 years Anniversary 2015 (1-е місце); Jam Master International (півфінал 2011 год); Breakidz (1-місце 2012 рік); Battle4life (фінал Solo Battle); Битва року (4 місце 2006 рік; півфінал 2007); Sniсkers Urbania (1-е мето); Style Wars (2-е місце); Bboy Unit Ukraine, Кращий бібой України 2015; Legion dance battle 2015 (2-е місце); Банку Фанка Джем 2015 (1-е місце); Underground battle 4 (1-е місце); BAC Battle 2016 (1-місце), Полтавська Битва 2018 – 1 місце, Chicamoca Jam 2019 – 2 місце, Metrograd Breaking Fest vol. 1 2019 – 1 місце та ін.

БУВ СУДДЕЮ на чемпіонатах: Breakidz; Hot Funky; Atlas Weekend 2017, 2019; Explosion Battle 2015; Style Wars; Style Wars Ukrainian Bboy Champion 2014; SomeNiceSession; Chelle people; Turbo Dance Fest 2; Банку Фанка Джем 2014; Joint & Jam 2015; Flower Power Birthday; Брейкданс Ліга Харкова, Полтавська битва, WNBreaking, Sokovizhimalka Street Jam 2016, Face to Face Battle, TOP GROOVE 5, Slavic Flavor Champ і багатьох інших.

ПРОВОДИВ МАЙСТЕР КЛАСИ в багатьох містах України, Росії та Білорусії.