Танцювальний досвід розпочався з 2002-го року

з 2002 – 2007 займався шоу-группі при модельно-хореографічній студії  “Індустрія моди”, де вивчав сучасну хореографію: хіп-хоп, диско, джаз, фанк, папінг, локінг, брейк-данс.

У 2003 році був переведений до основного складу з яким виступав на передових сценах України (Палац Україна, Театр Опери та Балету та ін.). Паралельно був участником конкурсів з сучасної хореографії займав призові місця у номінація соло та шоу. Приймав участь у отриманні звання зразкового колективу. Приймав участь у фестивалі “Ізабеліада”, що проходив у Польші в місті Пулави. Також з колективом приймав участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах з хореографії де займали призові місця.

у 2007 році став студентом Київського Національного Університету Культури та Мистецтв де продовжував вивчати сучасну хореографію та освоїв нові стилі такі як:

  • Класичний танець
  • Контемпорарі
  • Модерн
  • Спортивно-бальні танці
  • Соціальні танці
  • Джаз
  • Свінг
  • Народні танці світу
  • Джаз – Фанк

з 2007 – 2010 був учасником основного складу арт балету “Тема-3”, де продовжував танцювати в таких стилях, як хіп-хоп, джаз, модерн-джаз, джаз-фанк, диско.

з 2008 – 2009 роки працював викладачем з сучасної хореографії у школі танцю при арт-балеті “Тема3”,

з 2008- 2010 роки викладав сучасну хореографію у фітнес клубах “НоваЯ” та “ЕвоКлаб”.

з 2010 – 2015 роки був керівником гуртку з хореографії в зразковій модельно-хореографічній студії “Індустрія моди” при  будинку дитячої та юнацької творчості. За час роботи в студії приймав участь у захисті звання зразкового колективу.

Проводив майстер-клас з хореографії на всекураїнському семінарі при підтримці Міністерства освіти та науки, що був присвячений особливості викладання хореографії у театрах мод.

Був постановником хореографічних номерів для дітей різних вікових категорій. Ставив хореографію для театральних вистав студії.

Співпрацював з профспілкою акторів України.

Також готував солістів та команди для участі в конкурсах з сучасної хореографії у спортивній та батловій системі та категоріїї соло.

з 2014-2015 роки паралельно працюв викладачем з сучасної хореографії у студії сольного співу “Планета Мюзік”

з 2015 року працює в школі вуличного танцю “Dream Team”.

Записатись на індивідуальне заняття
Розклад

Відео

Додаткові пропозиції

Hip-Hop

Записатись
Детальніше

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Shuffle

Записатись
Детальніше

Розвиток та навчання викладачів

Знайомство
з методикою навчання

Тренінг
з продажу

Тренінг
з сервісу

Внутрішній залік
на право викладання

Стандарт проведення
вступного заняття

Танцювальні інтенсиви
з різних стилей

Семінари від провідних
спеціалістів

Записатись на пробне заняття