Мої тренування унікальні тим, що проходять завжди весело. Люблю розвеселити своїх учнів, щоб була приємна, легка атмосфера в залі.

І головний аспект унікальності моїх тренувань – це інформація яку я даю на заняттях. Так як щодня розвиваюся сам і постійно знаходжу нову інформацію.

Знаходжу підхід до всіх завдяки приємному спілкуванню, не ставлю себе вище своїх учнів, на кожному занятті цікавлюся як у кого справи, що нового і т.д. Тим самим з кожним заняттям дізнаюся про своїх учнів все більше і більше. Це і допомагає знайти до кожного індивідуальний підхід.

ОСВІТА:
Київський національний університет культури і мистецтв, 2018-т/ч(студент 3 курсу денної форми навчання ) Спеціальність 024 «Хореографія » спеціалізація «Сучасна хореографія»;Переможець грантової програми«Талановитим вхід без черги»

Криворізький Центрально-Міський ліцей ,випуск 2018

ХОРЕОГРАФІЧНА ПІДГОТОВКА:
Хореографічні студії «Urban dance center »,«The vibe» (Київ ).
2018-т/ч Хореографічна студія «LLL.group»(Кривий Ріг ),2014-2018

Переможець та лауреат танцювальних фестивалів та хореографічних батлів Lucky new battle(Кривий Ріг,2016),Iron battle(Кривий Ріг,2018),«Make noise battle»(Чернігів,2019),Hip hop international battle (Київ,2019),UDC battle(Київ,2019),SDK(Дніпро,2019)

Розклад

Відео

Додаткові пропозиції

Hip-Hop

Записатись
Детальніше

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Shuffle

Записатись
Детальніше

Розвиток та навчання викладачів

Знайомство
з методикою навчання

Тренінг
з продажу

Тренінг
з сервісу

Внутрішній залік
на право викладання

Стандарт проведення
вступного заняття

Танцювальні інтенсиви
з різних стилей

Семінари від провідних
спеціалістів

Записатись на пробне заняття