Мої тренування унікальні тим, що проходять завжди весело. Люблю розвеселити своїх учнів, щоб була приємна, легка атмосфера в залі.

І головний аспект унікальності моїх тренувань – це інформація яку я даю на заняттях. Так як щодня розвиваюся сам і постійно знаходжу нову інформацію.

Знаходжу підхід до всіх завдяки приємному спілкуванню, не ставлю себе вище своїх учнів, на кожному занятті цікавлюся як у кого справи, що нового і т.д. Тим самим з кожним заняттям дізнаюся про своїх учнів все більше і більше. Це і допомагає знайти до кожного індивідуальний підхід.

ОСВІТА:
Київський національний університет культури і мистецтв, 2018-т/ч(студент 3 курсу денної форми навчання ) Спеціальність 024 «Хореографія » спеціалізація «Сучасна хореографія»;Переможець грантової програми«Талановитим вхід без черги»

Криворізький Центрально-Міський ліцей ,випуск 2018

ХОРЕОГРАФІЧНА ПІДГОТОВКА:
Хореографічні студії «Urban dance center »,«The vibe» (Київ ).
2018-т/ч Хореографічна студія «LLL.group»(Кривий Ріг ),2014-2018

Переможець та лауреат танцювальних фестивалів та хореографічних батлів Lucky new battle(Кривий Ріг,2016),Iron battle(Кривий Ріг,2018),«Make noise battle»(Чернігів,2019),Hip hop international battle (Київ,2019),UDC battle(Київ,2019),SDK(Дніпро,2019)

Записатись на індивідуальне заняття
Розклад

Відео

Додаткові пропозиції

Hip-Hop

Записатись
Детальніше

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Shuffle

Записатись
Детальніше

Розвиток та навчання викладачів

Знайомство
з методикою навчання

Тренінг
з продажу

Тренінг
з сервісу

Внутрішній залік
на право викладання

Стандарт проведення
вступного заняття

Танцювальні інтенсиви
з різних стилей

Семінари від провідних
спеціалістів

Записатись на пробне заняття