Мій шлях до тренерства в сфері фітнесу має витоки з хореографії — спочатку я вивчилась на хореографа-постановника в Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова (2010-2015рр) і пропрацювала з дітками дошкільного віку 6 років (2012-2018рр)

Вже тоді я усвідомила, наскільки важливо для людини з раннього дитинства розвивати свій опорно-руховий апарат та вести здоровий спосіб життя.

Тому я вирішила вивчитись на фітнес-тренера: пройшла курси в Академії Фітнесу України та в Академії фітнесу і танцю «Мастер» — напрямок «Інструктор групових силових програм», «Стретчинг», «Пілатес», «Міофасціальний реліз», «Дієтологія»

2015-2017рр працювала тренером в студії фітнесу Body Slim.
З 2017 та на даний час я діючий тренер студії HealtyFit: веду силові групові класи, пілатес, стретчинг та міофасціальний реліз.

В літні сезони 2017 і 2018рр створила проект «Марафон здоров‘я та схуднення Healthy10», де під моїм наставництвом понад 300 дівчат і жінок навчились основам правильного харчування та без стресу скинули зайву вагу.

Впевнена, що будучи здоровою та активною, людина почувається щасливою і повною сил та енергії! Я готова допомогти тобі повірити в себе та знайти індивідуальний шлях до ідеального тіла.