Шимко Сергій

Хореограф постановник. Засновник DREAM TEAM, арт- директор, ідейний вдохновитель команди. За довгий час в танцях люблю получати задоволення від улюбленої справи. Ми робимо людей счастливими за допомогою танцю! Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.

Кукса Ілля

B-boy, педагог з 10-річним досвідом, призер та фіналіст багатьох батлів.

Разом з командою учнів виграли перший сезон брейк ліги Києва

Ярмоленко Вячеслав

Більш відомий в хіп-хоп тусі як Frensis, у танцях більше 10 років, 6 з яких займається викладанням. Вища освіта — тренер з сучасних танців.

Працює у напрямках hip-hop, break-dance, c-walk, popping.

Бобро Олексій

Танцювальний стаж 8 років, стаж викладання 3 роки.

Учасник проектів «Танці з зірками», «Як закалявся стайл». Переможець багатьох фестивалів в Україні, діючий чемпіон світу з брейк-дансу.

Нікітенко Марія

Мене звати Маша. Я педагог дитячих, підліткових та дорослих груп з сучасних хореографічних напрямів, таких як hip-hop choreo та jazz-funk.
Ми з командою DREAM TEAM виховуємо щасливих, натхненних та успішних людей.

Костюк Єлизавета

Ну що ж, давайте знайомитись! Мене звати Ліза, мені 21 рік. Танцюю вже 14 років, досвід викладання 2 роки, маю хореографічну освіту. Викладаю hip-hop та jazz-funk.

Злобіна Ангеліна

Займаюсь танцями з 3-х років. Маю балетне минуле та багато років участі в зразковому колективі ансамблю народного танцю. Самостійно почала вивчати сучасні напрямки, розвиваюсь у напрямі Urban dance.

Кулік Дарія

Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв. Диплом спеціаліста, кваліфікація: балетмейстер класичної хореографії, викладач фахових дисциплін, артист. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

Ткаченко Дмитро

Мене звати Дмитро a.k.a Mercy, більше 12 років займаюсь танцями, вивчав такі стилі як: hip-hop, locking, popping, house. Брав участь у міжнародних та українських фестивалях. Близько 5 років викладаю hip-hop та hip-hop хореографію для дорослих та дітей.

Мордвінов Кирило

Танцювальний досвід 14 років!
Переможець та фіналіст багатьох бальних конкурсів та чемпіонатів України та Європи!

Таракіна Дарія

Викладаю Хіп-хоп та джаз фанк