Шимко Сергій

Хореограф постановник. Засновник DREAM TEAM, арт- директор, ідейний вдохновитель команди. За довгий час в танцях люблю получати задоволення від улюбленої справи. Ми робимо людей счастливими за допомогою танцю!

Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.

Кукса Ілля

B-boy, педагог з 10-річним досвідом, призер та фіналіст багатьох батлів.

Разом з командою учнів виграли перший сезон брейк ліги Києва

Ярмоленко Вячеслав

Більш відомий в хіп-хоп тусі як Frensis, у танцях більше 10 років, 6 з яких займається викладанням. Вища освіта — тренер з сучасних танців.

Працює у напрямках hip-hop, break-dance, c-walk, popping.

Січкаренко Павло

Танцювальний стаж понад 19 років, стаж викладання 15 років. Универсальний танцюрист, що володіє більш ніж 15 стилями.

Має величезний досвід постановки хореографічних та театральних номерів для дітей та дорослих.

Бобро Олексій

Танцювальний стаж 8 років, стаж викладання 3 роки.

Учасник проектів «Танці з зірками», «Як закалявся стайл». Переможець багатьох фестивалів в Україні, діючий чемпіон світу з брейк-дансу.

Кирилл Мордвинов

Мої заняття дозволяють інакше поглянути на здібності свого тіла, розвинути пластичність і координацію, навчитися почуватися впевнено на публіці та розширити свій емоційний діапазон на максимум, а також розвинути почуття ритму та взаємодії з партнером.

Радион Косяк

Мої тренування унікальні тим, що проходять завжди весело. Люблю розвеселити своїх учнів, щоб була приємна, легка атмосфера в залі.
І головний аспект унікальності моїх тренувань – це інформація яку я даю на заняттях.

Гиптенко Марина

Активна, позитивна, любить танцювати, а ще більше навчати танців своїх учнів. Дівчата швидко знаходять спільну мову з Мариною і це дає добрий результат в освітньому процесі. Паралельно виступає та розвивається як артист балету.

Кузьменко Анна

Я фітнес експерт і хореограф з 10 річним досвідом роботи.

Призер і фіналіст турнірів по бально-спортивних танців. Сертифікований тренер, фахівець в області харчування і схуднення.

Шевченко Яна

Танцюю 12 років. Сертифікований тренер-педагог. Викладацький стаж 9 років. У складі команди Force of Dance брала участь і займала призові місця в багатьох чемпіонатах.

Полозова Єлизавета

Навчалася в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв, на хореографа, і близько 6ти років займалася в студії TODES. Я і мої учні займали призові місця на різних чемпіонатах і міжнародних фестивалях, таких як: Feel the beat, the challenge і т.д.

Дария Письменная

Практикую різні напрямки йоги та медитації. Займаюся з дитинства, активно та усвідомлено практикую – 6 років. Буду рада бачити тебе на своїх заняттях йогою.

Записатись на пробне заняття

Розвиток та навчання співробітників

Викладачів

Знайомство
з методикою навчання

Тренінг
з продажу

Тренінг
з сервісу

Внутрішній залік
на право викладання

Стандарт проведення
вступного заняття

Танцювальні інтенсиви
з різних стилей

Семінари від провідних
спеціалістів