Шимко Сергій

Хореограф постановник. Засновник DREAM TEAM, арт- директор, ідейний вдохновитель команди. За довгий час в танцях люблю получати задоволення від улюбленої справи. Ми робимо людей счастливими за допомогою танцю!

Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.

Кукса Ілля

B-boy, педагог з 10-річним досвідом, призер та фіналіст багатьох батлів.

Разом з командою учнів виграли перший сезон брейк ліги Києва

Ярмоленко Вячеслав

Більш відомий в хіп-хоп тусі як Frensis, у танцях більше 10 років, 6 з яких займається викладанням. Вища освіта — тренер з сучасних танців.

Працює у напрямках hip-hop, break-dance, c-walk, popping.

Бобро Олексій

Танцювальний стаж 8 років, стаж викладання 3 роки.

Учасник проектів «Танці з зірками», «Як закалявся стайл». Переможець багатьох фестивалів в Україні, діючий чемпіон світу з брейк-дансу.

Кузьменко Анна

Я фітнес експерт і хореограф з 10 річним досвідом роботи.

Призер і фіналіст турнірів по бально-спортивних танців. Сертифікований тренер, фахівець в області харчування і схуднення.

Нікітенко Марія

Мене звати Маша. Я педагог дитячих, підліткових та дорослих груп з сучасних хореографічних напрямів, таких як hip-hop choreo та jazz-funk.
Ми з командою DREAM TEAM виховуємо щасливих, натхненних та успішних людей.

Костюк Єлизавета

Ну що ж, давайте знайомитись! Мене звати Ліза, мені 21 рік. Танцюю вже 14 років, досвід викладання 2 роки, маю хореографічну освіту. Викладаю hip-hop та jazz-funk.

Грабовенко Катерина

Мене звати Катерина, мені 21 рік. Займаюсь танцями з 6 років.
З 6 до 12 це були народні танці в колективі, з 13 років я почала займатися сучасними танцями

Крижановська Тетяна

Я тренер зі спортивно-бальних танців з великим досвідом роботи та суддя міжнародної категорії. Мета наших тренувань: гарне тіло, грація та стиль, спортивний характер, лідерство, участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та у концертних програмах.

Злобіна Ангеліна

Займаюсь танцями з 3-х років. Маю балетне минуле та багато років участі в зразковому колективі ансамблю народного танцю. Самостійно почала вивчати сучасні напрямки, розвиваюсь у напрямі Urban dance.

Семеняка Юлія

Тренер із найжіночніших напрямів: high heels та twerk. Ми розкриваємо жіночність, напрацьовуємо базу стилів, звертаємось до історичних фактів стилів, вчимося проявляти власну енергетику та гарнесенько прокачуємо фізичну форму і пластику.

Рак Дмитро

Маю за плечима 15-річний танцювальний досвід. Знімався у кліпах відомих українських і зарубіжних виконавців. Дуже вимогливий, але точно навчу танцювати кожного.

Сташевська Софія

Сертифікований тренер зі стретчингу, досвід роботи 1 рік, дуже подобається те, чим я займаюся і можу цим ділитися з іншими.
Займаюсь з дітками після травм на індивідуальних заняттях. Сама у спорті з дитинства, з 7 до 12 років займалась Контемпорарі.

Кулік Дарія

Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв. Диплом спеціаліста, кваліфікація: балетмейстер класичної хореографії, викладач фахових дисциплін, артист. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

Баірова Марина

Закінчила Херсонський фаховий коледж культури і мистецтв на основі молодшого спеціаліста “Сучасної хореографії”. Так, я з Херсону і переїхала нещодавно. Тут я познайомилась з людьми, які дали мені зрозуміти, що я на своєму місці. Я це відчула… по-справжньому! Я відчула, що можу запалювати ваші серця життям. Дати любов, зарядити кайфом, зануритися у хвилю танцю.

Ткаченко Дмитро

Мене звати Дмитро a.k.a Mercy, більше 12 років займаюсь танцями, вивчав такі стилі як: hip-hop, locking, popping, house. Брав участь у міжнародних та українських фестивалях. Близько 5 років викладаю hip-hop та hip-hop хореографію для дорослих та дітей.

Записатись на пробне заняття

Розвиток та навчання співробітників

Викладачів

Знайомство
з методикою навчання

Тренінг
з продажу

Тренінг
з сервісу

Внутрішній залік
на право викладання

Стандарт проведення
вступного заняття

Танцювальні інтенсиви
з різних стилей

Семінари від провідних
спеціалістів