[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2722″ primary_title=”Стрип-пластика в Києві. Dream Team” hover_title=”Стрип-пластика в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394023552{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Стрип-пластика – танець, який вимагає особливої фізичної підготовки, це справжній танець еротики і пристрасті, яку ви повинні живити собою, не соромитися, не затискатися, не робити неприродних рухів. На перший погляд, здається, що неймовірно важко, проте варто тільки почати, повірте!

Стрип-пластика – один із сучасних напрямків, який користується стабільною популярністю в нашій країні. Стрип-пластика несе в собі свободу самовираження і дозволяє показати свою індивідуальність.

Такий стиль являє собою вид аеробіки, який імітує еротичний танець. Він наповнений надзвичайною пластикою і чуттєвістю, його неможливо уявити без пристрасності і розкріпачення. Без сумніву, це видовище просто заворожує глядачів, особливо чоловіків. Потрібно відзначити, що стрип-пластику більшість плутає зі стриптизом, однак це не так, адже стриптиз являє собою мистецтво красиво роздягатися і є тільки одним з напрямків стрип-пластики.

Стрип-пластика оголення не вимагає, відмінними рисами цього танцю можна назвати м’якість, пластичність і сексуальність. Її особлива хореографія вчить жінку бути більш жіночною. У стрип-пластики є флірт, є натяк, який ніколи не переходить межі пристойності. Цей танець вчить імпровізувати і перевтілюватися в різні образи, приміряти на себе нові ролі, які неможливі в реальному житті.

Танець стрип-пластики заснований на змішуванні різних стилів і напрямків. Він включає в себе елементи джаз-модерну, класичного балету, східного та латиноамериканського танців, а також і сучасну хореографію. Рухи цього танцю, звичайно ж, мають нотки еротизму, та в них немає вульгарності і секрет в тому, щоб зваблювати, не роздягаючись.

Кожна школа і кожен викладач відрізняються своїми власними методиками і особливостями навчання, адже стрип-пластика – це досить багатогранне поняття. Хтось під час занять більше уваги приділяє розтяжці, а хтось хореографії та технічності.

Але, щоб у Вас все вийшло, займатися необхідно з бажанням, інакше, потрібного результату досягти не вдасться. Потрібно полюбити танець і терпляче тренуватися на кожному уроці. Адже далеко не всі від природи можуть похвалитися відмінною розтяжкою і хорошою координацією рухів. На перших заняттях в школі танцю “DREAM TEAM” зовсім нелегко буває повторити навіть найпростіші танцювальні рухи, звичайно ж, важливі ще й хороші досвідчені викладачі, які вміють знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття обов’язково включають в себе розминку, розтяжку і відпрацювання рухів під музику. Музика для стрип-пластики підбирається особлива – ритмічна і чуттєва.

Займайтесь на радість собі, навчайтесь виражати свої почуття разом з дівчатами нашої команди!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]