[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2757″ primary_title=”Стретчинг в Києві. Dream Team” hover_title=”Стретчинг в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394065438{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Стретчинг – вправи на розтягування, які є корисними і необхідними всім, незалежно від віку та ступеня розвитку гнучкості. Такий вид занять допомогає м’язам відновитися шляхом повернення від скороченого стану до колишньої довжини (у спокої), надає розслаблюючу дію на м’язи і знімає різні болі, викликані стресами і напруженнями нервової системи, уповільнює і робить поступовими деякі процеси в нашому організмі, пов’язані зі старінням.
Зробити тіло гнучким і підтягнутим, суглоби рухливими, а м’язи еластичними і сильними, Вам допоможе саме такий вид занять, який на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших видів фітнесу. Крім того, методика схожа на йогу, і впливає на організм людини одинаково, оскільки після занять посилюються енергетичні потоки, що призводить до поліпшення самопочуття. Також під час виконання вправи можна навчитися глибокому і зосередженому диханню, що благотворно вплине на роботу головного мозку після важкого робочого дня

Складно сказати, хто став творцем даного виду фітнесу і назвати точну дату його появи. Швидше за все, коріння стретчингу слід шукати ще в стародавній медицині, оскільки наші предки давно встановили, що між станом шкіри, м’язів, суглобів і здоров’ям людини є певний зв’язок.

Ще в древньому Римі розтяжка була невід’ємним компонентом підготовки спортсменів до змагань. У наш час дана методика стала відомою в 50-ті роки ХХ століття, як комплекс вправ, виконання яких може вберегти спортсмена від травм. А в 80-ті роки методику стали активно впроваджувати в спорт, після чого вона отримала величезну популярність в світі.

Щоб підібрати найбільш відповідну вам програму тренувань, найкраще звернутися у центр танцю “DREAM TEAM”, де викладачі проводять групові заняття. При цьому школа стане відмінним вибором, оскільки вам не доведеться самостійно шукати і підбирати вправи. Крім того, школа підійде тим жінкам, у яких немає можливості займатися в домашніх умовах.

Школа танцю також вирішить проблему регулярності тренувань. Вдома можуть з’явитися якісь невідкладні справи, через які вам доведеться відкласти тренування на деякий час. А ось школа привчить вас регулярно виконувати вправи з програми. Стретчинг – корисний і захоплюючий вид фітнесу. Тренера зазвичай підбирають такі комплекси вправ, після виконання яких ви зможете відразу ж помітити результат – гнучке тіло і гарний настрій.

Стретчинг для початківців спортсменів стане відмінним способом запобігти різним травмам. Стретчинг – це універсальний вид фітнесу, який підходить для будь-якого віку та фізичної підготовки, допомагає зберегти молодість тіла і схуднути. При цьому неважливо будете ви займатися вдома, або ж вирішите, що для вас кращим варіантом стане школа. У будь-якому випадку, якщо ви будете дотримуватися регулярність тренувань і виконувати вправи правильно, ви незабаром досягнете помітного результату!
Ми завжди на Вас чекаємо !![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]