[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2719″ primary_title=”Східний танець в Києві. Dream Team” hover_title=”Східний танець. Dream Team” css=”.vc_custom_1518393924767{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Східний танець – справжнє таїнство для тих, хто відчуває його, розуміє те, про що танцює і віддається повністю музиці. Про це можна розповідати нескінченно, адже свій відбиток тут надає особлива культура сходу. Плавні витончені рухи, неймовірна розтяжка і унікальне володіння кожним сантиметром свого тіла – ось що таке східний танець.

Загадкові й чуттєві східні танці не залишають байдужими як представників сильної статі, так і жінок, які дедалі частіше прагнуть опанувати для себе цей вид мистецтва. У танці своя філософія, це не просто рухи окремими частинами тіла, а індивідуальна історія танцівниці, емоція, призначена для глядачів.

Мистецтво східного танцю дуже давнє. Одні вважають, що це був ритуал підготовки до дітородіння, інші називають його сакральним танцем, що символізує поклоніння жіночому началу, богині-матері. Саме тому такі дії виконувалися спочатку в жіночому колі, далеко від чоловічих очей.

«Іноді східний танець називають «танцем живота». Цей танець не випадково отримав таку назву. «Живіт» — це життя, значить це — танець життя. «Танець живота» називають ще танцем радості: тут нічого не можна робити через силу, переборюючи себе (як це буває, наприклад, у аеробіці), а тільки з задоволенням, з ніжністю до себе коханої.

На заняттях в школі танцю “DREAM TEAM” в м. Києві, зі східних танців, Ви потрапите під чари дивної музики, незвичної для нашого вуха, але такої мелодійної, що проникає до глибини серця, й залишаєшся зачарованим назавжди красою і чуттєвістю незвичайних рухів. З першої ж хвилини Ви відкриєте новий напрямок пізнання краси, гармонії, любові, самовираження.

Танці дарують упевненість в собі, гнучкість, покращують поставу і ходу. За плавними та частково повільними ритмами ховаються шалений темперамент та робота.

Хореографи школи радять займатися цими танцями як дівчатам, так і жінкам у поважному віці: «Східний танець допомагає зробити талію тоншою, а стегна — стрункішими. Активна робота м’язів спини збільшує рухливість хребта і сприяє поліпшенню кровопостачання і живлення центральної (головний і спинний мозок) і периферичної нервової системи, що приводить до полегшення і пришвидшення розумових процесів, появи точнішої координації рухів і підвищення загального тонусу всього організму.

Танець, як і будь-яке фізичне навантаження, за рахунок посилення роботи м’язів викликає активізацію кровообігу у всьому тілі, покращує роботу серця, зміцнює судини і сприяє спалюванню зайвих жирових відкладень.

Займайтесь з задоволенням разом з нами!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]