Сальса

Сальса в Києві. Dream Team

Сальса в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Сальса — це смачна суміш традиційних ритмів багатьох національних культур: кубинської (сон, румба), північноамериканської (джаз, рок, свінг), карибської (бомба, кумбія), південноамериканської (самба, танго). Сальса має колір шоколаду і ванілі, п’янкий аромат, що збуджує почуття, солодкий з гірчинкою смак. Подається гарячою, в клубах, барах, на вулиці, пляжі, всюди, де звучать запальні ритми!

Танець сальса не має чітких визначень, рамок або понять – у ньому змішалися найрізноманітніші стилі та напрямки етнічних латиноамериканських і сучасних танців. Всі існуючі види сальси неможливо перерахувати, не кажучи вже про те, щоб станцювати. Адже кожен з них має свої унікальні особливості, будь то малюнок, рахунок або ритм танцю. Але як би «заплутана» не була сальса, вона завжди буде вабити своїм гарячим ритмом!

На початку свого існування танець був представлений в досить мелодійному і спокійному виконанні. Однак сучасні варіації сальси стали динамічними і запальними танцями, що мають складний ритмічний малюнок.

Основний рух сальси складається з трьох кроків на чотири рахунки типу «швидко-швидко-повільно». Четвертий рахунок в сальси звичайно призначений для перенесення ваги, удару (чечітки), викиду ноги (кика) або простого витримування паузи. Залежно від вибору напрямку сальси основні рухи і ритм (зміщення) можуть не істотно варіюватися.

Види:

Всі стилі і види сальси, які існують у світі, перелічити неможливо. В залежності від регіону, етнічних особливостей, специфіки виконання сальса набуває все нові і нові грані, а за ними і напрямки. Але офіційно існує два основних види сальси:

  1. Кругова сальса. Даний вид характерний тим, що основний геометричний малюнок танцю — коло.
  2. Лінійна сальса (Cross-body style). Даний вид характерний тим, що танцюється «по лінії».

Обравши на свій смак танець сальсу, ви зможете поринути у ритми кубинської та латиноамериканської культур, спробувати п’янкий аромат збудження почуттів та зарядитися жагою до життя і енергією. Чекаємо на Вас в танцювальному центрі ”DREAM TEAM”!