[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2739″ primary_title=”Реггетон в Києві. Dream Team” hover_title=”Реггетон в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1517955008135{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Реггетон – музичний стиль і танець, що виник в Панамі і Пуерто-Ріко під впливом реггі, дансхолла і репу, і отримав широке поширення в латиноамериканських країнах. Це танець, який несе в собі сексуальність та пікантність руху тіла, дуже складно описати його словами, а тепер забудьте всі ці слова і вперед в школу танців освоювати самі чутливі рухи на планеті.

Реггетон з легкістю поєднує в собі кілька різних стилів. Від реггі в ньому є небагато, незважаючи на те, що його ритм є новим щаблем в еволюції ритму реггі. Другою складовою Реггетон є власне реп чи речівки (fraseo), яку в місті Колон (Панама) називають «el ton» (тон).

Реггетон – це дуже відвертий, агресивний і сексуальний танець, з недовгою, але дуже цікавою і дуже різною історією.

Поява Реггетон на світ датується 70-ми роками XX століття і має одночасно дві батьківщини: Панаму і Пуерто-Ріко. Однак славу і визнання він отримав тільки через 30 років. Перший час реггетон був заборонений, а дискотеки розганялися поліцією, цей стиль асоціювався з бідністю, злиднями, наркотиками і насильством.

Ситуація почала змінюватися лише в 90-і роки. Ці зміни багато в чому були пов’язані з такими іменами як Dj Negro, Dj Playero, а також Герардо Крруетом. Їм вдалося переломити суспільне уявлення про стиль музики «реггетон», як про щось маргенальном.У цей період реггетон отримує прізвисько «латиноамериканського хіп-хопу».

Сьогодні виділяють кілька стилів Реггетон:

  • Пуерториканський реггетон – найбільш відомий і часто зустрічається. Представлений такими представниками, як Don Omar, Dj Negro, Dj Playero …
  • Панамський реггетон – випробував значний вплив ямайського реггі, музика і танці цього стилю пронизані ностальгією і надією.
  • Кубинський реггетон (кубатон або сальсатон) – володіє дуже динамічною, характерною музикою просоченої різноманітними африканськими ритмами.
  • Американський реггетон – з’явився в Нью-Йорку в середовищі реперів. Яскравими представниками стилю стали: Daddy Yankee і Tego Calderon.

Навчитися танцювати цей запальний, веселий і жартівливий танець і розбиратися в стилях Ви можете, відвідавши заняття реггетону у центрі танцю ”DREAM TEAM”. Професійні викладачі та майстри своєї справи навчать Dас пластично рухатися в такт музики. Ви відчуєте себе впевнено і розслаблено, ще й знайдете нових друзів.

Хореографи школи танцю “DREAM TEAM” чекають Вас на своїх танцювальних заняттях з Реггетону. Якщо ви хочете набратися сил, схуднути, стати пластичною і розкрити в собі максимальну енергію, тоді Вам точно на реггетон.
Чекаємо вас на своїх заняттях![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]