[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2716″ primary_title=”Loking в Києві. Dream Team” hover_title=”Loking в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394575315{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Loking – фанковий і вуличний танець, що асоціюється з хіп-хопом. Локінг включає імпровізаційні позиції — «замки» (locks) та ґрунтується на швидких і чітких рухах руками і кистями рук в поєднанні з більш м’якими рухами стегон і ніг.

Локінг зародився як самостійний стиль в кінці 70-х років. З’явився цей стиль в Лос-Анджелесі. Засновником цього танцю став хлопець на ім’я
Ден. Ден часто забував, як правильно виконується, той, чи інший рух, і завмирав під час танцю. Багатьох такий танець неабияк веселив. Ден вирішив свої недоліки звернути в плюс. І вчорашні слабкі моменти в його танці стали самобутністю і особливістю нового стилю – локінг.

Рухи завжди амплітудні, ритмічні і тісно прив’язані до музики. Локінг орієнтований на постійну взаємодію з глядачами, містить елементи клоунади.

Локінг танцюється тільки під музику фанк. Взаємозв’язок фанку та локінга дуже міцний. Локер при виконанні танцю повинен передати енергетику і насиченість музики фанк. Не випадково сплеск інтересу до локінга завжди збігається з вибухом популярності фанку. Локінга без фанку не існує.
Гарний настрій – обов’язкова умова виконання танцю, тому локер завжди з посмішкою на обличчі.

Концепція рухів локінгу, які, в основному, мають на увазі різку зупинку після швидких рухів та застигання в певній позиції, недовге перебування в цій позі і потім відновлення рухів з тією ж швидкістю, що була раніше. Такі рухи створюють яскравий контраст між безліччю швидких рухів, які, тим не менш, слідують один за одним досить безперервно, комбінуються з пантомімою і грою на публіку і з іншими танцюристами.

Локінг включає багато акробатичних і вимагають хорошої фізичної підготовки рухів, таких як приземлення на коліна і шпагат. Ці рухи часто вимагають використання певного захисту на коліна.

Локінг набув такої популярності в світі, що перестав бути просто танцем – локери створюють стиль і спосіб життя – легке ставлення до світу.

Якщо Ви хочете навчитися танцювати locking, забудьте про переживання на зразок того: «у мене не вийде», «чи не пізно починати», «як довго доведеться вчитися» – варто Вам тільки потрапити на заняття в центр танцю “DREAM TEAM” і ви не зможете зупинитися.

“До тих пір, поки ти можеш крокувати, рахувати про себе, і робити це в такт музиці – все нормально, ти танцюєш”, сказав Елрой Скіффер.

Локінг – це хвиля відмінного настрою і безперервного танцю! Чекаємо на Вас !!!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]