Krump

Krump в Києві. Dream Team

Krump в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Krump – стиль сучасного танцю, в якому можна виплеснути свої емоції. Це самобутній вуличний танець, уривчастий і імпульсивний, агресивний і вибуховий, швидкий і ритмічний, який дозволяє свої накопичені негативні емоції перетворити на запальне, цікаве танцювальне шоу.

Якщо у Вас настрій поганий, справи не ладяться, несправедливість життя стала нестерпною, терпінню прийшов кінець, і все «дістало» – приходьте до нас в центр сучасного танцю “DREAM TEAM” та танцюйте “крамп”. Цей танець створений для того, щоб випустити негативні емоції!

Зараз “крамп” один з найбільш стильних і модних в Європі. У ньому немає жорстких норм і стандартів, адже всі люди різні, а значить у кожного свій стиль вираження власного «я». Цікаво, що засновниками “крампа” були люди віруючі, і через танець вони прагнули пізнати себе і знайти шлях до духовного зростання.

Що таке “крамп”?
Танцювальний напрямок “крамп” має багато спільного з брейк-денсом і культурою хіп-хоп. Кожен рух “крампа” продуманий, він має певне смислове навантаження і покликаний підкреслити індивідуальність виконавця.

Техніка танцю досить складна і базується на енергійних рухах рук, ніг, корпусу. Часто використовуються активні обертання голови, різкі повороти тулуба, посмикування спини, потужні качають удари, сильні рухи грудної клітки (чес поп).

Основний елемент крампу – “Стамп” – рух ногами. Головне завдання “Стампу” – створити настрій, «завести» танцюриста, показати його сильний і жорсткий характер.

Особливості “крампу”.

Незважаючи на агресивну манеру танцю, для його виконання необов’язково мати хорошу фізичну підготовку. Головне тут – демонстрація внутрішніх якостей, сили і характеру. “Крамп” – танець для всіх, головне – власні відчуття і здатність висловити їх мовою тіла.

“Крамп” – це танець, в якому обов’язково повинен бути присутнім глядач, тому виконання танцю відбувається у вигляді шоу або змагань. Танцювальні команди змагаються один з одним за першість, а танцюристи – за лідерство.