Контемп

Контемп – це не просто мистецтво, це спосіб заспокоєння нервів і занурення в стан повної гармонії. Контемп часто називають танцем душі. І не дивно, адже саме даний напрямок хореографії дозволяє не просто виконувати танцювальні па, а й «говорити» за допомогою тіла.

Танець може виконуватися під будь-яку музику, адже головне в ньому – висловити через пластику свій душевний стан і отримати від виконання задоволення. Виконуючи контемп, танцюрист також не повинен слідувати ніякому заздалегідь продуманим планом, треба лише слухати музику і імпровізувати.

На сьогоднішній день “контемпорарі” – є одним з найбільш популярних танцювальних напрямків сучасної хореографії у світі. Що, загалом-то, зовсім не дивно, адже цей танець, є дуже чуттєвим, емоційним, пластичним і ефектним.

Що таке контемп?

Контемп називають по-різному. Хтось асоціює даний напрямок з душевним розмовою, хтось – з театром, хтось – з пластичною формою вираження внутрішнього світу танцюриста. Адже даний напрямок, в першу чергу передбачає вираження своїх почуттів та емоцій за допомогою танцю.

У контемпі дуже велику роль грає зв’язок між внутрішнім станом танцюриста і відображенням його в танці. «Правильний» танець у стилі контемпорарі – це не стільки технічність і чіткість хореографії, скільки відповідність рухів тіла світовідчуттям танцюриста, вміння донести інформаційне (душевне) послання до глядача.

Більша увага в контепмпі приділяється тренуванню дихання. За цей аспект танцю «відповідають» східні техніки, що використовуються в даному напрямку. Дихання в контемпі – помічник в русі, енергетичний посилання, що переходить у рухи тіла.

Також зі східних практик запозичені методи тренування координації, рівноваги, «перетікання» тіла з одного положення в інше.
Ще одним особливим моментом, який вирізняє контемп від інших танцювальних напрямків, є його орієнтація «всередину».

Тож знаходьте час для себе, для своєї душі та завітайте до школи танцю “DREAM TEAM”, де танцюристи всього Оболонського району навчаються виражати свої емоції і відображати унікальні рухи в постановах, долаючи земне тяжіння, поринаючи у візуальну легкість танцю.

Танцюйте на здоров’я!