Класичний танець

Класичний танець в Києві. Dream Team

Класичний танець в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Класичний танець – це, мабуть, найпопулярніший вид з усього розмаїття танцювальних стилів і напрямків. Він заснований на дуже тонкому ретельному опрацюванню всіх рухів, позицій всіх частин тіла – як ніг і голови, так і корпусу з руками. Вже дуже давно цей напрямок є найбільш популярним і затребуваним не тільки в балетному світі.

Елементи вправ із класичного танцю включені до програми навчання з художньої та спортивної гімнастики, фігурного катання, естрадних танців, спортивного рок-н-ролу, акробатики, спортивних бальних танців.

Класичний танець – це основа будь-яких видів танців, основна система виразних засобів хореографічного мистецтва, його можна назвати фундаментом всіх сценічних видів танцю.

Основи класичного танцю настільки універсальні, що навіть досвідчені танцюристи інших танцювальних напрямків не припиняють занять класикою.

Заняття класики корисні дуже для Ваших дітей. Не забудьте придбати абонемент з занять цього танцю в нашому центрі “DREAM TEAM”, щоб з раннього віку у діточок закладалася правильна постава і поступово виправлялися різні випадки викривлень хребта.

На уроці класичного танцю у дітей виробляється відповідальність перед справою, якою вони займаються, а також повага до мистецтва. Навчання класичного танцю включає в себе: вивчення основних позицій рук, ніг і постановки корпусу, ознайомлення з професійною термінологією, історією розвитку балету, постановку маленьких класичних форм: етюдів, адажіо, варіації і т.д.

Завітайте до нас в центр танцю “DREAM TEAM”, щоб на уроках осягти тонкощів балетного мистецтва, адже це велика гармонія поєднання рухів з класичною музикою. Техніка класичного танцю починається з вивчення початкових позицій ніг, тулубу, рук та голови, Вас навчать гнучкості й пружності, що так потребує людське тіло, м’якості в рухах та відчуття рівноваги.