[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2753″ primary_title=”Йога в Києві. Dream Team” hover_title=”Йога в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394293750{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Йога – це не просто набір фізичний вправ для підтримки форми, це стиль життя і спосіб мислення. Він не так простий для розуміння, але викладач школи танцю постарається максимально розширити ваше уявлення про йогу, про її філософію та особливості.

Основною метою йоги – є пізнання своєї душі, її власної таємниці, знаходження відповідей на питання, які виникають у свідомості кожної людини, питання, що стосуються власної свідомості, набуття просвітління. Тим самим відбувається звільнення душі людини.

Давні йоги вірили, що для досягнення гармонії з собою та навколишнім середовищем, необхідно поєднати тіло, розум та дух. Шлях для досягнення цього – виконання трьох основних складових йоги: фізичні вправи, дихання та медитація.

В кожної сучасної людини напружений та надзвичайно швидкий плин життя, що спонукає її до пошуку шляхів розслаблення та внутрішнього покою. Викладачі центру танцю “DREAM TEAM” радять всім бажаючим попрактикуватись йогою, щоб зміцнити тіло та зробити його гнучким, адже вона допомагає покращити стан організму в цілому та приносить емоційну стабільність та ясність розуму. Йога допоможе збільшити енергійність та продуктивність, посилити опір хворобам та принесе Вам задоволення.
Йогою може займатись кожен, хто готовий вивчати її методи та ідеї. Але деякі стилі йоги потребують фізичних дій, які не кожен може виконувати. Тому важливо обрати той стиль, який підходить для Вас. Для новачків важливо мати базові знання про йогу, щоб правильно виконувати вправи.

Практикування йоги може покращити Ваше життя на багатьох рівнях. Через кілька місяців регулярних вправ Ви зможете контролювати себе і помітите, що Ваше життя стало легшим. Йога принесе Вам внутрішній баланс, спокій та радість. Ласкаво просимо до школи танцю “DREAM TEAM”!

Цікаво знати:

  1. Навіщо людині займатися йогою?
  2. Основні мудри в практиці йоги
  3. Бандхи, як метод розвитку енергії під час заняття йогою. М.Боровскіх

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]