Jazz-funk

Jazz-funk в Києві. Dream Team

Jazz-funk в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Juzz-funk – вид танцю, що поєднує африканську та європейську культури та отримав згодом повсюдне розширення. Характерними рисами танцювальної мови джазу стали імпровізація, поліритмія, заснована на синкопованих ритмах, і унікальний комплекс прийомів виконання ритму.

Це жанр сучасного танцю, який незважаючи на свою новизну, став дуже популярним серед молоді. Головна відмінність цього стилю – видовищність, манірність, зарозумілість, образність.

Джаз- фанк, як танцювальний напрямок , був створений завдяки таким відомим танцюристам, як Bobby Newberry, Brian Friedman, Kevin Maher.

До створення жанру привела інтеграція музичних стилів фанк, соул і ритм-н-блюз у джазі. Спектр джаз-фанку досить широкий і включає в себе як джазові імпровізації в фанк, соул, джазові аранжування диско.

Танець джаз-фанк відомий також своєю «кричущою» хореографією, в якій присутні чіткі рухи рук, відкриті пози корпусу, різноманітні проходки . Як правило, джаз-фанк танцюють так, щоб глядач побачив не тільки настрій танцівника, його емоції , але і вгадав його образ за швидкими рухами рук, ніг і голови. У даному стилі часто використовують хвилі тіла і пластичні манірні рухи пальцями рук. Щоб джаз-фанк виглядав видовищно , потрібна не лише хороша фізична підготовка і емоційне наповнення, а й уміння володіти своїм тілом.
Навчання джаз-фанку – заняття нехитре: тут Вам стане в нагоді креативність, стійкий характер і неоднозначність виконання, тому щоб добитися певних результатів, ми запрошуємо Вас до танцювальної школи “DREAM TEAM” аби глядачі не змогли відірвати погляд від епатажних позицій Вашого тіла, яскравої хореографії і костюмів, щоб Ви могли здивувати, а іноді навіть шокувати, адже найкращі шоу таких зірок, як Britney Spears , Beyonce, Lady Gaga представлені саме в цьому стилі.

Танцюйте з задоволенням!