House dance

House dance в Києві. Dream Team

House dance в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

House dance – взаємопроникнення безлічі стильових елементів в одному танці, це швидкі рухи ніг, що нагадують степ, чечітку і кроки латини, у поєднанні з плавними, абсолютно розслабленими рухами корпусом і головою. Корпус завжди відстає від ніг і в танці, немов наздоганяє їх. Також стиль визначає особливий кач, він же грув, легкість і особливу «хвильоподібну основу» у роботі всім тілом, а також швидкість виконання рухів, навантаження від яких порівняне з аеробним.

Популярний танець “хаус” (House) з’явився в епоху диско 70-80-х років 20 століття. “Хаус” побудований, насамперед, на повному контролі свого тіла і енергії. Вона випускається вибуховою хвилею або старанно стримується.

“Хаус” часто путають з іншими танцями, проте, він має свою унікальну історію та характерні ознаки. Причини подібності криються, швидше за все, в частковому збігу деяких елементів з інших танцювальних культур. Багато хто вважає “хаус” прямим нащадком хіп-хопу, але, насправді, це не так. Хіп-хоп, звичайно, вплинув на встановлення “хауса”, приніс в нього багато елементів і емоцій, але головну роль у виникненні “хауса” зіграли все ж суттєві зміни в музиці в 80-х роках. “Хаус” витканий з безлічі стилів, але не має в своїй основі чітких канонів виконання рухів.

Базовим рухом в “хаусі” вважається «The Jack». Навколо нього навіть розвинувся цілий новий напрямок у танці. У танці “хаус” задіяно все тіло, а вершиною майстерності вважається тотальне володіння танц-полом, чітка і швидка робота ніг спільно з тілом (Jacking).

З плином часу “хаус” активно розвивався. З’являлися нові підстилі і танцювальні техніки. Так, виділилися в самостійні напрямки Jacking, Lofting, Footwork, Skating, Shuffling, Stomping. Багато нових рухів були запозичені з таких напрямків як джаз, латиноамериканські танці, капоейра і т.д. Всі вони аранжувались під “хаус” за допомогою танцювальної бази Jacking.

Дуже важливі в “хаусі” почуття, емоції, відчуття. Слід зазначити, що “хаус” – все-таки більше клубний танець, а не театральний, тому основним вважається технічне виконання всіх рухів. Викладачі та хореографи школи танців “DREAM TEAM” чекають на Вас, щоб допомогти поліпшити гнучкість вашого тіла, баланс і фізичні можливості.