Hip-hop

Hip-hop в Києві. Dream Team

Hip-hop в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Hip-hop — стиль вуличного танцю, який став частиною молодіжної культури у багатьох країнах світу. Викладачі школи танців “DREAM TEAM” навчать кожного не просто відчувати музику, виконувати різні рухи, але і техніці їх суміщення, об’єднання в один танець — одну історію, один сюжет , стати частиною хіп-хоп культури.

Мультитехнічність і відкритість хіп-хопу для експериментів та імпровізації робить його доступним для всіх бажаючих. Методом виключення можна сказати, що танець у стилі хіп-хоп – це не народний, не класичний, не контемпорарі, не техно танець – це окремий широкий напрям танцювального мистецтва, це – феномен, де розмиті правила і обмеження. Яскравою рисою цього танцювального напрямку є його характер, акторське вираження кожного характерного під стилю хіп-хоп культури,а також манери передачі танцювальних стилів і манер виконання різних регіонів.

Самовпевненість, самоствердження не допускають сентиментальності і манерності, хіп-хоп танці для впевнених, пафосних і упертих людей. Але не можна вважати, що хіп-хоп танці агресивні «злі» по своїй суті. Головна мета танцюриста – завоювати симпатію глядача і тому, хіп-хоп – позитивний і добрий.

Різноманітність стилів і напрямків музики хіп-хоп не дозволяють виділити конкретно танець хіп-хоп, правильніше буде називати «танець у стилі хіп-хоп». На початку 20 століття хіп-хоп мав яскраво виражену соціальну орієнтацію у творчості: висловлював протест проти несправедливості, панування грошей, корупції. Потім, поступово, став модною, а значить, і комерційною течією. Тим не менш, в середовищі хіп-хопу і зараз є багато виконавців, які дотримуються первісної, опозиційної до влади лінії у творчості.

Хіп-хоп— молодіжна культура, яка з’явилась у США в кінці 1970-х в середовищі афроамериканців. Включає в себе 4 основні елементи: діджеїнг, графіті, емсіінг (реп), брейкінг. Також часто 5-им основним елементом вважається вуличне знання (knowledge). Усяка субкультура починається з імені. І в 1969 р. легендарний DJ Кул Херк, придумав знамените нині слово: “b-boys” -скорочення від “break boys”.

Хоч вищеперелічені елементи разом складають хіп-хоп як субкультуру, вони живуть окремим життям. Сьогодні бі-бої рідко танцюють під реп, графіті малюють вже далеко не тільки репери. Тому в наш час хіп-хоп часто асоціюється в першу чергу зі стилем музики.