+38 (097)973-13-23

Go-Go – розважальний танець еротичного змісту, в якому не передбачається роздягання. Це танець-імпровізація, розкутий і енергійний, покликаний запалювати людей на танцполі нічних закладів, це скоріше безліч різних стилів, об’єднаних в один напрямок – їх танцюють переважно в нічних клубах, на модних вечірках, презентаціях.

Якщо до Вас прийшло натхнення і бажання навчитися добре і технічно рухатися під музику, відчувати стиль, імпровізувати, насолоджуватися ритмом, Вам слід відвідати хоч одне танцювальне заняття стилю “go-go” в центрі танцю “DREAM TEAM”, щоб назавжди поринути у світ пластичності, енергійності та розкутості, радувати своїм танцем себе і оточуючих, бути центром клубного дійства.

Що таке Go-Go?

Щоб не склалося хибного враження, підкреслимо, що танцюристи Go-go на відміну від виконавців стриптизу не мають завдання розбудити сексуальні бажання, вони повинні вміти розворушити людей, запалити їх своїм танцем і пробудити бажання рухатися і веселитися.

В даний час Go-go став неодмінним атрибутом нічних клубів, закритих вечірок, дискотек. Незважаючи на наявність танцювальних шкіл, які пропонують навчання Go-go, як правило, багато танцюристів придумують елементи і малюнок танцю самостійно

Велике значення для танцюриста Go-go має костюм. Найчастіше це блискучий яскравий одяг з мінімумом тканини, ефектно підкреслює красиві фігури виконавців.

Особливості танцю.

Для Go-go не існує якогось одного строго фіксованого стилю або напряму. Цей танець виповнюється з використанням елементів з самих різних концепцій: диско, R & B, house dance, танцю живота, фламенко та ін. Для того, щоб танцювати Go-go, необхідно знати різні танцювальні стилі, легко імпровізувати, вміло поєднуючи їх, ритмічно рухатися, володіти внутрішньою енергією і здатністю передавати її оточуючим. Саме основне в танці Go-go – відсутність жорстких обмежень, зліт фантазії і неймовірний драйв!