[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2742″ primary_title=”Джаз в Києві. Dream Team” hover_title=”Джаз в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394408030{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Джаз – це рухливість, ритм, імпульсивність рухів в різних частинах тіла.

Якщо душа і тіло як ніколи потребують нових вражень і відчуттів, Вам потрібно відправлятись за ними до танцювального центру “DREAM TEAM”, де хореографи нададуть душевної рівноваги і гармонії з собою на танцювальному уроці джазу.

Такий вид танцю, як джаз, досить популярний і користується чималим успіхом у любителів танців. Всі знають, що фітнес вбирає в себе з усіх практик тільки найкраще і безпечне для гармонійного розвитку і здоров’я людини. Тому не бійтеся йти на урок джазу. Там не будуть змушувати вигинатися у всіх площинах і високо піднімати ноги.

Нескладні, але красиві і граціозні рухи не дадуть стояти на місці. Вам обов’язково захочеться повторювати їх за тренером, рухатися так само пластично, танцювати так само енергійно і одночасно плавно, як ваш викладач.

Одна з ознак цієї танцювальної техніки – це ізольованість, тобто рух тільки однієї частини тіла при нерухомості всіх інших, а також рух у протилежному напрямку. Будь-яку емоцію, свій настрій Ви можете передати за допомогою цього танцю. Тому одним з головних принципів джазу є – імпровізація – те, що дозволяє висловити своє «я», розкрити свою індивідуальність.

Джаз часто зазнає впливу інших танцювальних стилів таких як акробатичний танець, балет, сучасний танець, ліричний танець, хіп-хоп. У свою чергу ж багато танцювальних стилів відчувають вплив джазу.

Як і в більшості видів танцю, техніка – є основою всіх рухів у джазовому танці. Зокрема, танцюристи джазу отримують користь від знання балетної техніки і тому в навчальну програму джазового танцю зазвичай включають балетні тренування.

У джазі зустрічаються різні техніки такі, як наприклад, – контроль центру тіла. Розглядаючи центр балансу як точку, з якої виходять всі рухи, Ви зможете підтримувати рівновагу і контроль під час виконання рухів, що в іншому випадку вивело б танцюриста з рівноваги. Важливим є і місцезнаходження, яке дозволяє танцюристу підтримувати баланс і контроль під час виконання поворотів таких, як “пірует” і “фуете”, зменшуючи при цьому ефект запаморочення від повторюваного обертання. Вас також навчать володіти носком ноги, адже танцюристи витягають кісточку і вказують носком так, щоб вирівняти стопу з лінією ноги в правильній естетичній манері.

Займайтесь джазом з задоволенням разом з нашою командою в школі танцю “DREAM TEAM” !

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]