[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2745″ primary_title=”Джаз-модерн в Києві. Dream Team” hover_title=”Джаз-модерн в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394355280{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Джаз-модерн – злиття двох діаметрально протилежних танцювальних напрямків, танець, який незмінно приковує до себе пильну увагу своїм контрастним поєднанням «білої» класики і «чорного» джазу. Під час навчання цьому дивовижному стилю в центрі танцю “DREAM TEAM”, Ви зможете відзначити для себе присутність класичних балетних па, ламаних рухів з модерну, латиноамериканські «хвилі», стрибки з-хіп-хопу, різні за своєю складністю акробатичні трюки з брейка і багато іншого.

Подвійну назву цей стиль танцю має невипадково, адже в класі джаз-модерн зливаються воєдино два напрямки: джазовий танець і сучасний танець, дітище двадцятого століття – модерн.

Джаз-модерн зародився дуже давно. Вважається, що він вийшов з негритянських племен Африки в вигляді ритуальних танців і бою в барабани. А в Америці джаз увібрав в себе ще і європейську культуру танцю і в такому змішаному вигляді продовжив свій розвиток. Джазовий танець – це перш за все втілення емоцій танцюриста, танець відчуттів.

Модерн же зародився порівняно недавно – на початку двадцятого століття. У дослівному перекладі модерн-танець – сучасний танець. Надалі цей термін став власним ім’ям для направлення в хореографії. На відміну від джазового чи класичного танцю цей напрямок створювалося на основі творчості тої чи іншої конкретної особи.

Таким чином, незважаючи на зовнішню несхожість стилів, джаз і модерн у 70-х роках двадцятого століття з’єдналися в нове явище в танцювальній практиці і педагогіки – “джаз-модерн танець”. Ця школа завоювала прихильників у багатьох країнах світу.

Наші викладачі-хореографи чекають на Вас щодня, щоб познайомити із танцем джаз-модерну, навчити відчувати себе, дихати тілом, втілювати найзаповітніші бажання.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]