+38 (097)973-13-23

Dancehall – вважається стилізованим танцем, який поєднав у собі такі танцювальний напрямки як хіп-хоп, Bootyshake і акробатика. Він поєднує у собі різні рухи руками і ногами, які характерзуються швидкістю, плавністю і пластикою, що властиві ямайським жителям.

Денсхолл з’явився на Ямайці в 70-х роках 20-го століття. Популярним він став у 80-х роках, а широку популярність у світі придбав вже в 90-і роки 20-го століття. Цей стиль являє собою новий розвиток музики “Reggae” (реггі): ритм набагато швидший і супроводжується барабанами та іншими інструментами, а також грою DJ і вокалом. З ростом його популярності на Ямайці, його стали постійно грати на вечірках під відкритим небом – звідси і пішла назва.

Музика цього стилю додала енергетику в звичну музику Ямайки, і танець dancehall на вечірках став більш енергійним.

Багато руху, які зараз використовують hip-hop виконавці у відеокліпах, були взяті з базових рухів денс-холлу (Like Glue, Pon de replay, The Myspace, The Bogle, Heel-Toe, Blazay-Blazay, Pon the River, Pon the Bank, Scooby Doo, Spongebob, Signal the plane, Hot Fuk, Tek Weh Yuhself, Whine Up, Boosie Bounce, Drive By, Shovel It, To Di World, Dutty Wine, Nuh Linga, Beyonce Wine, Gully Creepa, Willie Bounce, Summer Bounce, Santa Bounce, Sweep, Daggering …).

Цей стиль сформував свою культуру, де зливаються музика, ритм і танець. Dancehall ragga – це стиль життя для багатьох людей в Південній Америці, невід’ємна частина життя на Ямайці, що виражається в одязі, манері поведінки і навіть релігійних упередженнях. Танцювальний конкурс Dancehall Queen пройшов шлях від локального шоу до міжнародного феномена і проводиться вже понад 20 років більш ніж в 100 країнах світу.

Наша школа танців “DREAM TEAM” пропонує прийти на заняття з цього танцювального напрямку. Уроки dancehall зазвичай присвячені вивченню основних рухів і зв’язок, можливості імпровізувати і включати більш складні елементи. На цих заняттях Ви відчуєте себе справжньою королевою танцполу!