Breake dance

Breake dance в Києві. Dream Team

Breake dance в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Brake dance – видовищний танець, що поєднує в собі дивовижну пластику і складність акробатичних трюків. Основні його властивості – імпровізація, оригінальність і запальність.

Брейк-данс представляє танцювальний напрямок хіп-хоп культури і включає в себе безліч стилів. Для його виконання необхідні хороша координація, фізична витривалість, почуття ритму і гнучкість. У рухах, що включають імпровізаційні переходи від оригінальної пластики до акробатичних елементів з обертаннями на голові, стрибками на руках і оборотами навколо свого тіла, танцюрист не тільки демонструє майстерність, а й вихлюпує свої емоції і енергію.

Брейк-данс переважно виконують представники чоловічої статі, так як дівчатам в силу фізичних особливостей навчатися йому складно, хоча багато бі-гьорлз (дівчата, танцюючі брейк-данс) також досягають вражаючих успіхів.

У своєму прогресі брейк-данс пройшов кілька етапів, що включають як запозичення з інших танців, які увійшли своїми елементами в брейк-данс, так і власне розвиток бі-боїнгу.

Безумовно, розвитку брейк-дансу сприяли баттли – змагання брейкерів, в яких дуже важливо було вразити супротивника якомога більшою витонченістю комбінацій рухів і трюків. Танцюристи стали об’єднуватися в команди, розробляючи власні стилі й оригінальні рухи.

В даний час брейк-данс поширений по всьому світу, існують численні школи брейк-дансу, проводяться чемпіонати та фестивалі. Тому завітавши до центру танців “DREAM TEAM”, Ви зможете не тільки навчатись в нашій команді, а й приймати участь у веселому житті школи, брати участь у змаганнях, баттлах, де збирається вся молодь району Оболонь м. Києва.

Стилів брейк-дансу безліч, і чим більше їх в арсеналі танцюриста, тим більше в нього можливостей для успішних виступів на баттлі.
Брек-данс танцюють під швидку музику з сильними ударними, найчастіше використовуються музичні жанри:

  • соул
  • фанк
  • реп

Незважаючи на поширення навчальних відеофільмів, вчитися брейк-дансу краще в школі під керівництвом досвідченого тренера. З нетерпінням чекаємо на кожного, щоб навчити і Вас брейк-дансу та досягнути великих успіхів !