Бальні танці

Бальні танці в Києві. Dream Team

Бальні танці в Києві. Dream Team

+38 (097)973-13-23

Бальні танці – це видовищність і емоційність, запальність і елегантність, романтичність, демонстрація майстерності і ефектність виконання найскладніших рухів.

Бальні танці відносяться до групи парних танців, які виконуються чоловіком і жінкою на балах, вечорах, змаганнях, як правило, на паркеті. У танцювальних школах бальні танці вважаються одним з найбільш емоційних і романтичних напрямків.

Слово «бал» має французьке походження і, в свою чергу, йде до латинського ballare, що означає – «танцювати». Бальні танці були світськими танцями, що мають народно-історичні корені і виконуваними знаттю під час святкувань, урочистостей і балів.

Європейска програма – спортивно-бальні танці, куди входять: повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп (швидкий фокстрот). Всі танці виконуються проти годинникової стрілки по колу (по лінії танцю).

Латиноамериканська програма — спортивно-бальні танці, куди входять :самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв. Бальні танці користуються величезною популярністю. Переміщення танцюристів по майданчику відбувається обмежено, часто з поверненням до вихідної точки.