[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”2731″ primary_title=”Бачата в Києві. Dream Team” hover_title=”Бачата в Києві. Dream Team” css=”.vc_custom_1518394457871{background-color: rgba(255,255,255,0.7) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”]

+38 (097)973-13-23

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Бачата — танець, що характеризується відсутністю в ньому ритму, що підтверджує її оригінальне домініканське походження. Він дозволяє виплеснути свою пристрасть за допомогою виразних і запальних рухів разом з партнером по танцю. Тому якщо Ви віддаєте перевагу проявити свою індивідуальність і продемонструвати володіння своїм тілом, то Ви на правильному шляху.

Бачата – неймовірно чуттєвий, сексуальний і красивий танець. Але щоб у всіх відносинах правильно станцювати бачату, мало вивчити кроки, необхідно відчувати весь сенс даного танцю, відчувати його всім тілом і віддаватися йому без залишку.

Кроки бачати відносно прості. Головним правилом є дуже тісний контакт між партнерами. Це ускладнює виконання різких поворотів, зате передбачає легкі кругові пересування навколо один одного зі зчепленими в «замок» руками. Основна зв’язка бачати – чотири кроки з боку в бік, і назад і вперед. Акцент припадає на останній крок.

Вже на початку 90-х років стали з’являтися різновиди танцю. Крім того, музика, під яку виконується бачата, прискорилася, а танці стали ще більш відвертими, але від цього не менш привабливими.

Сьогодні у всьому світі бачату танцюють як на дискотеках і вечірках, так і на професійних фестивалях і змаганнях з соціальних латиноамериканських танців.

Також слід пам’ятати, щоб навчитися танцювати бачату, Вам треба вміти по-справжньому і щиро відчувати, наступним кроком — придбати місячний абоненмент школи танцю “DREAM TEAM” і завітати до нас на заняття, де Вам будуть раді наші викладачі-хореографи. З їх допомогою у Вас обов’язково все вийде. Адже бачата – це танець душі!

Танцюйте з насолодою!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]