Справжні сучасні танці. Що це? Це прсто мікс з безлічі різноманітних напрямів, об’єднаних разом. Це буде вдалим вибором для тих, хто не любить прив’язувати себе до чого-небудь конкретного та обмеженого.

Якщо ви любите сучасну музику, любите себе і своє тіло – ласкаво просимо в стиль сучасних танців

Hip-hop — стиль вуличного танцю, який став частиною молодіжної культури у багатьох країнах світу. Викладачі школи “DREAM TEAM” навчать кожного не просто любити музику, виконувати різні рухи, але і техніці їх суміщення, об’єднання в один шикарний танець .

Breake dance – вільний стиль вуличних танців, який включає в себе самостійні форми танцю – Up-Rockin, Poppin and Lockin, Jailhouse або Slap-Boxing, Double Dutch, Electric Boogie та Капоейра. Його практики звуться бі-боями (B-Boys), B-Girls та брейкерами (Breakers).

House dance – взаємопроникнення безлічі стильових елементів в одному танці, це швидкі рухи ніг, що нагадують степ, чечітку і кроки латини, у поєднанні з плавними, абсолютно розслабленими рухами корпусом і головою. Корпус завжди відстає від ніг і в танці, немов наздоганяє їх. Також стиль визначає особливий кач, він же грув, легкість і особливу «хвильоподібну основу» у роботі всім тілом, а також швидкість виконання рухів, навантаження від яких порівняне з аеробним.

Krump – стиль сучасного танцю, в якому можна виплеснути свої емоції. Це самобутній вуличний танець, уривчастий і імпульсивний, агресивний і вибуховий, швидкий і ритмічний, який дозволяє свої накопичені негативні емоції перетворити на запальне, цікаве танцювальне шоу.

Juzz-funk – вид танцю, що поєднує африканську та європейську культури та отримав згодом повсюдне розширення. Характерними рисами танцювальної мови джазу стали імпровізація, поліритмія, заснована на синкопованих ритмах, і унікальний комплекс прийомів виконання ритму.

Dancehall – вважається стилізованим танцем, який поєднав у собі такі танцювальний напрямки як хіп-хоп, Bootyshake і акробатика. Він поєднує у собі різні рухи руками і ногами, які характерзуються швидкістю, плавністю і пластикою, що властиві ямайським жителям.

Loking – фанковий і вуличний танець, що асоціюється з хіп-хопом. Локінг включає імпровізаційні позиції — «замки» (locks) та ґрунтується на швидких і чітких рухах руками і кистями рук в поєднанні з більш м’якими рухами стегон і ніг. Рухи завжди амплітудні, ритмічні і тісно прив’язані до музики. Локінг орієнтований на постійну взаємодію з глядачами, містить елементи клоунади.

СХІДНІ ТАНЦІ

Східний танець – справжнє таїнство для тих, хто відчуває його, розуміє те, про що танцює і віддається повністю музиці. Про це можна розповідати нескінченно, адже свій відбиток тут накладає особлива культура сходу. Плавні витончені рухи, неймовірна розтяжка і унікальне володіння кожним сантиметром свого тіла – ось що таке східний танець.

Стрип-пластика – танець, який вимагає особливої фізичної підготовки, це справжній танець еротики і пристрасті, яку ви повинні живити собою, не соромитися, не затискатися, не робити неприродних рухів. На перший погляд, здається, що неймовірно важко, проте варто тільки почати, повірте!

Go-Go – це не якийсь певний стиль, скоріше це безліч різних стилів, об’єднаних в один напрямок – їх танцюють переважно в нічних клубах, на модних вечірках, презентаціях. Це не об’єднання рухів, а вміння добре і технічно рухатися під музику, відчувати стиль, імпровізувати, насолоджуватися ритмом.

БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Поряд із спортивним аспектом бальні танці мають також соціальне значення, оскільки їх танцюють у всьому світі для розваги й задоволення і широко використовують в сценічному мистецтві: в театрі, кіно, на телебаченні.
Європейска програма – спортивно-бальні танці, куди входять: повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп (швидкий фокстрот).

Латиноамериканська програма — спортивно-бальні танці, куди входять :самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв. Бальні танці користуються величезною популярністю.

СОЦІАЛЬНІ ТАНЦІ

Бачата — танець, що характеризується відсутністю в ньому ритму, що підтверджує її оригінальне домініканське походження. Він дозволяє виплеснути свою пристрасть за допомогою виразних і запальних рухів разом з партнером по танцю. Тому якщо Ви віддаєте перевагу проявити свою індивідуальність і продемонструвати володіння своїм тілом, то Ви на правильному шляху.

Сальса — це смачна суміш традиційних ритмів багатьох національних культур: кубинської (сон, румба), північноамериканської (джаз, рок, свінг), карибської (бомба, кумбія), південноамериканської (самба, танго). Сальса має колір шоколаду і ванілі, п’янкий аромат, що збуджує почуття, солодкий з гірчинкою смак. Подається гарячою, в клубах, барах, на вулиці, пляжі, всюди, де звучать запальні ритми!

Реггетон – музичний стиль і танець, що виник в Панамі і Пуерто-Ріко під впливом реггі, дансхолла і репу, і отримав широке поширення в латиноамериканських країнах. Це танець, який несе в собі сексуальність та пікантність руху тіла, дуже складно описати його словами, а тепер забудьте всі ці слова і вперед в школу танців освоювати самі чутливі рухи на планеті!!!

Джаз – це рухливість, ритм, імпульсивність рухів в різних частинах тіла. Одна з ознак цієї танцювальної техніки – це ізольованість, тобто рух тільки однієї частини тіла при нерухомості всіх інших, а також рух у протилежному напрямку. Будь-яку емоцію, свій настрій Ви можете передати за допомогою цього танцю. Тому одним з головних принципів джазу є – імпровізація – те, що дозволяє висловити своє «я», розкрити свою індивідуальність.

Джаз модерн – злиття двох діаметрально протилежних танцювальних напрямків, танець, який незмінно приковує до себе пильну увагу своїм контрастним поєднанням «білої» класики і «чорного» джазу. Під час навчання цьому дивовижному стилю можна відзначити для себе присутність класичних балетних па, ламаних рухів з модерну, латиноамериканські «хвилі», стрибки з-хіп-хопу, різні за своєю складністю акробатичні трюки з брейка і багато іншого.

Контемп – це не просто мистецтво, це спосіб заспокоєння нервів і занурення в стан повної гармонії. Танець може виконуватися під будь-яку музику, адже головне в ньому – висловити через пластику свій душевний стан і отримати від виконання задоволення. Виконуючи контемп, танцюрист також не повинен слідувати ніякому заздалегідь продуманим планом, треба лише слухати музику і імпровізувати.

Класичний танець – це, мабуть, найпопулярніший вид з усього розмаїття танцювальних стилів і напрямків. Він заснований на дуже тонкому ретельному опрацюванню всіх рухів, позицій всіх частин тіла – як ніг і голови, так і корпусу з руками. Вже дуже давно цей напрямок є найбільш популярним і затребуваним не тільки в балетному світі.

ЙОГА

Йога – це не просто набір фізичний вправ для підтримки форми, це стиль життя і спосіб мислення. Він не так простий для розуміння, але викладач школи танцю постарається максимально розширити ваше уявлення про йогу, про її філософію та особливості.

Основною метою йоги – є пізнання своєї душі, її власної таємниці, знаходження відповідей на питання, які виникають у свідомості кожної людини, питання, що стосуються власної свідомості, набуття просвітління. Тим самим відбувається звільнення душі людини.

Стрейчинг – вправи на розтягування, які є корисними і необхідними всім, незалежно від віку та ступеня розвитку гнучкості. Такий вид занять допомогає м’язам відновитися шляхом повернення від скороченого стану до колишньої довжини (у спокої), надає розслаблюючу дію на м’язи і знімає різні болі, викликані стресами і напруженнями нервової системи, уповільнює і робить поступовими деякі процеси в нашому організмі, пов’язані зі старінням.