Опис

Шановні наречені, школа танців DreamTeam запрошує вас на уроки весільного танцю в Києві. За кілька занять в нашій школі ви зможете легко закружляти в своєму першому шлюбному класичному танці, навіть якщо раніше ніколи не танцювали.

День весілля повинен бути незабутнім святом як для молодят так і для гостей. Зворушливий та ніжний перший танець у виконанні наречених здатний зробити цю подію виключно урочистою.

Уявити собі весілля без першого танцю молодих сьогодні вже майже неможливо. А оскільки далеко не всі мають хорошу хореографічну підготовку, пари беруть уроки весільного танцю. Дозвольте собі зачарувати присутніх елегантними та вишуканими рухами і професійною постановкою танцю від наших викладачів. Весільний настрій складається з трепету і любові, яскравих вражень і планів на майбутнє. А саме весілля – це грандіозна подія, головною прикрасою якого, безсумнівно, є весільний танець. Він може бути легким і зворушливим або веселим і завзятим. Але як бути, якщо у вас немає досвіду постановки такого танцю або, як вам здається, ви просто не вмієте танцювати?

Ми можемо Вам запропонувати:

  • Консультацію з викладачем по вибору ідеї номера, виходячи з побажань, індивідуальних особливостей вашої пари і, звичайно, з огляду на передбачувану стилістику майбутнього весілля;
  • Допомога у виборі музики для постановки танцю в обраній стилістиці;
  • Проведення індивідуальних уроків з викладачем міжнародного рівня.

Перший весільний танець молодих повинен змусити всіх завмерти в захопленні і милуватися злагодженими і ефектними рухами. Школа танцю DreamTeam рада запропонувати Вам професійну допомогу в постановці весільного танцю. Ми вибудуємо хореографію будь-якого обраного вами танцю. Це можуть бути класичний вальс, румба, фокстрот або запальна сальса і бачата.

Досвідчений викладач допоможе налагодити необхідний внутрішній контакт між нареченим і нареченою, грамотно розрахувати свої сили, виходячи з фізичної підготовки обох партнерів, врахувати безліч нюансів, які допоможуть вам стати чарівними в танці, і, звичайно, створить атмосферу, яка зарядить енергією і позитивом.

Класичний танець – це, мабуть, найпопулярніший вид з усього розмаїття танцювальних стилів і напрямків. Він заснований на дуже тонкому ретельному опрацюванню всіх рухів, позицій всіх частин тіла – як ніг і голови, так і корпусу з руками. Вже дуже давно цей напрямок є найбільш популярним і затребуваним не тільки в балетному світі.

Елементи вправ із класичного танцю включені до програми навчання з художньої та спортивної гімнастики, фігурного катання, естрадних танців, спортивного рок-н-ролу, акробатики, спортивних бальних танців.

Класичний танець – це основа будь-яких видів танців, основна система виразних засобів хореографічного мистецтва, його можна назвати фундаментом всіх сценічних видів танцю.

Основи класичного танцю настільки універсальні, що навіть досвідчені танцюристи інших танцювальних напрямків не припиняють занять класикою.

Заняття класики корисні дуже для Ваших дітей. Не забудьте придбати абонемент з занять цього танцю в нашому центрі “DREAM TEAM”, щоб з раннього віку у діточок закладалася правильна постава і поступово виправлялися різні випадки викривлень хребта.

На уроці класичного танцю у дітей виробляється відповідальність перед справою, якою вони займаються, а також повага до мистецтва. Навчання класичного танцю включає в себе: вивчення основних позицій рук, ніг і постановки корпусу, ознайомлення з професійною термінологією, історією розвитку балету, постановку маленьких класичних форм: етюдів, адажіо, варіації і т.д.

Завітайте до нас в центр танцю “DREAM TEAM”, щоб на уроках осягти тонкощів балетного мистецтва, адже це велика гармонія поєднання рухів з класичною музикою. Техніка класичного танцю починається з вивчення початкових позицій ніг, тулубу, рук та голови, Вас навчать гнучкості й пружності, що так потребує людське тіло, м’якості в рухах та відчуття рівноваги.

Відео