Shuffle як стиль танцю виник у 80-х роках XX століття в Австралійському місті Мельбурн на андеграунд-сценах під час розквіту музики Acid house. Основний рух в Shuffle це Running Man, який імітує ходьбу на місці, це ковзаючі кроки вперед-назад і вліво-вправо. Саме ці рухи і дали назву танцю (Shuffling – ковзати ногами по підлозі). Шафл танцюють для свого задоволення, тому при навчанні багато часу відводиться на те, щоб кожен початківець мав свій неповторний оригінальний стиль. В Україні цей напрям тільки набуває популярності. Танцюють шаффл під сучасну електронну музику. Якщо розібрати танець за елементами, то можна виділити різні варіанти човгає, що волочаться, що ковзають рухів, які в комбінації створюють ілюзію левітації танцюриста над підлогою.

Починати тренування можна з нульового рівня. Навіть ті учні, які ніколи раніше не займалися танцями, освоять шафл і навчаться справлятися навіть з найскладнішими танцювальними завданнями.

Шафл для дорослих дає можливість повністю зануритися в музику і злитися з нею. Спочатку танець був створений активними підлітками, але сьогодні його танцюють люди різного віку. Шафл забезпечує комфортну навантаження на тіло, допомагає підтримувати хорошу фізичну форму. Це відмінне рішення для людей, що ведуть малоактивний спосіб життя і потребують додаткової рухливості.

Зараз найбільш популярним стилем шаффл є cuttingshapes. Каттінг це м’який, неагресивний стиль шаффл, в якому ставиться акцент саме на різноманітності. Записуйтесь в нашу танцювальну школу, шаффл зробить вас зіркою на будь-який тусовці.

Якщо ви хочете освоїти шафл денс запишіться на навчання у нашій школі. Хореографи DreamTeam проводять заняття в групах та індивідуально, завдяки чому кожен наш учень може підібрати максимально комфортний режим тренувань для себе. Ви отримаєте відмінну підготовку для участі в баттлах, змаганнях і виступах, а також – знайдете навички, які допоможуть підкорити будь танцпол.

Для запису на танці зв’яжіться з адміністратором школи або залиште заявку онлайн. Отримати додаткову інформацію про викладачів, тривалості уроків, часу тренувань і інших нюансах можна на пробному занятті.

У чому танцюють шафл? Вам не потрібні спеціальні костюми для тренувань. Підберіть зручний одяг і взуття, які не обмежуватимуть ваші рухи. На ноги надіньте кросівки або кеди з м’якою еластичною підошвою. У такій екіпіровці вам підкоряться всі елементи шафл.

 

Абонементи

Пробне – 200 грн
Разове заняття – 300 грн
Абонемент на 4 заняття – 800 грн
Абонемент на 8 занять – 1600 грн
Абонемент на 12 занять – 2400 грн

Абонементи на 3 місяці

24 заняття – 4000 грн
36 занять – 6000 грн
72 заняття – 10800 грн

Річний абонемент

120 занять – 14400 грн
144 заняття – 17200 грн

Увага кошти за абонементи
не повертаються !

Можливий варіант заморозки :
до 10 днів – 100 грн
Більше місяця – 250 грн

Індивідуальні заняття

690 грн – разове заняття
900 грн – заняття для двох
Абонемент на 4 заняття – 2600 грн
Абонемент на 8 занять – 4800 грн

Увага для нових клієнтів до кінця доби діє знижка на перший абонемент 15%

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео