Сальса — це смачна суміш традиційних ритмів багатьох національних культур: кубинської (сон, румба), північноамериканської (джаз, рок, свінг), карибської (бомба, кумбія), південноамериканської (самба, танго). Сальса має колір шоколаду і ванілі, п’янкий аромат, що збуджує почуття, солодкий з гірчинкою смак. Подається гарячою, в клубах, барах, на вулиці, пляжі, всюди, де звучать запальні ритми!

Танець сальса не має чітких визначень, рамок або понять – у ньому змішалися найрізноманітніші стилі та напрямки етнічних латиноамериканських і сучасних танців. Всі існуючі види сальси неможливо перерахувати, не кажучи вже про те, щоб станцювати. Адже кожен з них має свої унікальні особливості, будь то малюнок, рахунок або ритм танцю. Але як би «заплутана» не була сальса, вона завжди буде вабити своїм гарячим ритмом!

На початку свого існування танець був представлений в досить мелодійному і спокійному виконанні. Однак сучасні варіації сальси стали динамічними і запальними танцями, що мають складний ритмічний малюнок.

Основний рух сальси складається з трьох кроків на чотири рахунки типу «швидко-швидко-повільно». Четвертий рахунок в сальси звичайно призначений для перенесення ваги, удару (чечітки), викиду ноги (кика) або простого витримування паузи. Залежно від вибору напрямку сальси основні рухи і ритм (зміщення) можуть не істотно варіюватися.

Танці сальси для початківців

Танець сальса має основний крок. Він складається з пари швидкого, одного повільного і четвертого за рахунком для перенесення ваги тіла, викиду ноги або удару об підлогу. Освоїти ці рухи можна за 1-2 уроку, домогтися автоматизму за пару тижнів курсу сальси. Все просто, вам треба тільки дозволити своєму тілу рухатися, відкинувши сором і забобони.

Початківцям танцюристам ми пропонуємо навчання за нашими авторськими методиками, які вже довели свою ефективність.

  • Ми проводимо заняття в невеликих групах, щоб педагог міг приділити максимум уваги кожному учаснику. Також можна замовити індивідуальні уроки сальси.
  • У нас займаються люди обох статей і будь-якого віку. Це дозволить вам відчувати себе розкуто.
  • Курс сальси ведуть професіонали з багаторічним стажем викладання, фіналісти та переможці чемпіонатів.
  • Ви можете вибрати зручні для себе дні занять.

Школа сальси для досвідчених танцюристів

Досвідченим учням ми може запропонувати:

  • освоєння нових технік і рухів;
  • підтягування партнера до вашого рівня;
  • підготовку до конкурсів та змагань, в тому числі допомога з розробкою програми.

З нами ви можете вирішити будь-яке завдання: довести до досконалості руху і повороти, освоїти складні елементи, футворк, зв’язки, розробити унікальні “фішки”. Ми допоможемо вам удосконалити красу рухів і поставити ефектний номер.

В DreamTeam працюють справжні майстри. Всі вони викладають протягом багатьох років. Багато з них фіналісти, призери та переможці міжнародних чемпіонатів. Здобувши високого визнання, вони готові допомогти вам досягти не менших висот!

1 місяць

250 UAH – 1 ЗАНЯТТЯ
1200 UAH – 8 ЗАНЯТЬ
1800 UAH – 12 ЗАНЯТЬ

3 місяці

5200 UAH – 36 ЗАНЯТЬ

6 місяців

10 000 UAH – 72 ЗАНЯТЬ

Річний абонемент

20 160 UAH (3 рази в неділю + 10% знижки на індивідуальні заняття) – 144 ЗАНЯТЬ

23 500 UAH (3 рази в неділю + 10% знижки на індивідуальні заняття, костюми, танцювальні табори) – 144 ЗАНЯТЬ

Індивідуальні заняття

600 UAH 1 ЗАНЯТТЯ
880 UAH х 1 ЗАНЯТТЯ (2 людини)

Танці для дорослих

250 UAH – 1 ЗАНЯТТЯ
1500 UAH – 8 ЗАНЯТЬ
2160 UAH – 12 ЗАНЯТЬ

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео