Сальса — це смачна суміш традиційних ритмів багатьох національних культур: кубинської (сон, румба), північноамериканської (джаз, рок, свінг), карибської (бомба, кумбія), південноамериканської (самба, танго). Сальса має колір шоколаду і ванілі, п’янкий аромат, що збуджує почуття, солодкий з гірчинкою смак. Подається гарячою, в клубах, барах, на вулиці, пляжі, всюди, де звучать запальні ритми!

Танець сальса не має чітких визначень, рамок або понять – у ньому змішалися найрізноманітніші стилі та напрямки етнічних латиноамериканських і сучасних танців. Всі існуючі види сальси неможливо перерахувати, не кажучи вже про те, щоб станцювати. Адже кожен з них має свої унікальні особливості, будь то малюнок, рахунок або ритм танцю. Але як би «заплутана» не була сальса, вона завжди буде вабити своїм гарячим ритмом!

На початку свого існування танець був представлений в досить мелодійному і спокійному виконанні. Однак сучасні варіації сальси стали динамічними і запальними танцями, що мають складний ритмічний малюнок.

Основний рух сальси складається з трьох кроків на чотири рахунки типу «швидко-швидко-повільно». Четвертий рахунок в сальси звичайно призначений для перенесення ваги, удару (чечітки), викиду ноги (кика) або простого витримування паузи. Залежно від вибору напрямку сальси основні рухи і ритм (зміщення) можуть не істотно варіюватися.

Танці сальси для початківців

Танець сальса має основний крок. Він складається з пари швидкого, одного повільного і четвертого за рахунком для перенесення ваги тіла, викиду ноги або удару об підлогу. Освоїти ці рухи можна за 1-2 уроку, домогтися автоматизму за пару тижнів курсу сальси. Все просто, вам треба тільки дозволити своєму тілу рухатися, відкинувши сором і забобони.

Початківцям танцюристам ми пропонуємо навчання за нашими авторськими методиками, які вже довели свою ефективність.

  • Ми проводимо заняття в невеликих групах, щоб педагог міг приділити максимум уваги кожному учаснику. Також можна замовити індивідуальні уроки сальси.
  • У нас займаються люди обох статей і будь-якого віку. Це дозволить вам відчувати себе розкуто.
  • Курс сальси ведуть професіонали з багаторічним стажем викладання, фіналісти та переможці чемпіонатів.
  • Ви можете вибрати зручні для себе дні занять.

Школа сальси для досвідчених танцюристів

Досвідченим учням ми може запропонувати:

  • освоєння нових технік і рухів;
  • підтягування партнера до вашого рівня;
  • підготовку до конкурсів та змагань, в тому числі допомога з розробкою програми.

З нами ви можете вирішити будь-яке завдання: довести до досконалості руху і повороти, освоїти складні елементи, футворк, зв’язки, розробити унікальні “фішки”. Ми допоможемо вам удосконалити красу рухів і поставити ефектний номер.

В DreamTeam працюють справжні майстри. Всі вони викладають протягом багатьох років. Багато з них фіналісти, призери та переможці міжнародних чемпіонатів. Здобувши високого визнання, вони готові допомогти вам досягти не менших висот!

Абонементи

Пробне – 200 грн
Разове заняття – 300 грн
Абонемент на 4 заняття – 800 грн
Абонемент на 8 занять – 1600 грн
Абонемент на 12 занять – 2400 грн

Абонементи на 3 місяці

24 заняття – 4000 грн
36 занять – 6000 грн
72 заняття – 10800 грн

Річний абонемент

120 занять – 14400 грн
144 заняття – 17200 грн

Увага кошти за абонементи
не повертаються !

Можливий варіант заморозки :
до 10 днів – 100 грн
Більше місяця – 250 грн

Індивідуальні заняття

690 грн – разове заняття
900 грн – заняття для двох
Абонемент на 4 заняття – 2600 грн
Абонемент на 8 занять – 4800 грн

Увага для нових клієнтів до кінця доби діє знижка на перший абонемент 15%

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео