Безумовно, найпопулярніший танцювальний стиль на протязі багатьох років.

Хіп-хоп це ціла культура, що виникла на вулицях і включає не тільки танці, а й музику і мистецтво. Хіп-хоп дав початок багатьом танцювальним стилям, таким як popping, locking і break dance. Танцювати його можуть абсолютно різні люди і практично в будь-якому місці, тому хіп-хоп всюди: на концертах, фестивалях, в телевізорі і в інстаграм.

Це танець свободи тіла і духу, тому кожен танцює так, як відчуває і вважає за потрібне. Але, звичайно, він має особливу впізнавану стилістику і набір базових рухів. Для того, щоб танцювати як професіонал, спочатку потрібно навчитися бази у професіоналів. З цим вам завжди допоможуть викладачі Dream Team Dance School.

Базу стилю хіп-хоп зазвичай поділяють за часом, коли були придумані ті чи інші рухи. Існує кілька шкіл хіп-хопу:

  • стара школа (oldschool) – 80ті роки
  • середня школа(middle school) – 90-і роки
  • нова школа (newschool) – після 2000 року

Прийнято вважати, що хіп-хоп – грубуватий, чоловічий танець. Однак він може бути і жіночним, навіть ліричним. Крім того, поєднання різноманітних рухів дозволяють танцюристу так натренувати свої м’язи, прокачати розтяжку і попрацювати над поставою, що цьому можуть позаздрити і класичні танцюристи! Заняття хіп-хопом відвідувати відразу курсом, щоб методично і планомірно пропрацювати всі групи м’язів і запам’ятати базу. Вибирайте відповідний абонемент і приходьте на уроки.

Яка б не була ваша мета: виступати на змаганнях, рвати суперників в батлах або гойдатися під хіти Дрейка і Кріса Брауна, з нами ви досягнете її швидко і з задоволенням.

У будь-якому танці є список основних рухів, які його формують. Базові руху хіп-хоп відрізняються своїм різноманіттям. Цей стиль зародився як вуличний танець, в якому кожен показував все, на що здатний. Важливо, щоб всі рухи відмінно поєднувалися з музикою, під яку вони виконуються. Музика в хіп-хопі називається біт. Цей ритм може бути прихований під словами та іншими звуками. Головне, що потрібно від танцюриста – чути його і робити рухи в такт.

Основи хіп-хопу цей танець має понад вісімдесят базових рухів

Вони діляться на три «школи»: Old School – була популярна з 1979 по 1990 рік. У неї входять найбільш прості і популярні руху. У цей час найбільш популярний був «верхній» брейк-данс, саме так часто називають танець хіп-хоп. Рухи Middle School з’явилися в десятиліття з 1990 по 2000 рік. Їх засновниками стали мультиплікаційний персонаж Барт Сімпсон, Джанет Джексон і Боббі Браун. До цієї школи відносяться всілякі степи. Якщо ви хочете виконувати сучасний танець хіп-хоп, школа New відмінно підійде для цього. До неї відносяться руху, що з’явилися після 2000 року. До цієї школи належить знаменитий Harlem Shake, який кілька місяців тому був найпопулярнішим рухом на танцполах. Починати освоювати цей танець необхідно з кача і кроків.

Groove

Під цим терміном ховається кач – руху корпуса в ритм грає музики. Ці легкі руху хіп-хоп діляться на три групи: Bounce – на кожен рахунок необхідно плавно згинати коліна і переміщати корпус вниз. Для того щоб відпрацювати цю вправу, необхідно поставити ноги на ширину плечей і вважати. На перший рахунок коліна згинаються, на другий випрямляються. Зворотний «кач» – вгору. В цьому випадку необхідно в такт музиці випрямляти коліна, роблячи руху корпусом вгору. Швидка пульсація – руху корпусом виконуються швидше, на кожну половину рахунку.

Степи

Ще одні базові рухи хіп-хоп – це кроки. Вони використовуються для зміни напрямку руху в танці і розворотів. Без них неможливо брати участь в батлах і створювати повноцінний танець. Two step з середини – уявіть себе на танцювальному килимку зі стрілками (в своїй уяві ви повинні стояти в його середині), спрямованими в різні боки. Для зв’язки використовуйте кач і рухайтеся, спочатку зробіть крок назад і поверніться в середину, далі виконайте те ж саме вперед, вліво, вправо і по діагоналі. Для другого типу кроків необхідно представити себе перед трикутником. Ці базові рухи хіп-хоп виконуються по черзі правою і лівою ногою через kross step (перехресний крок для зміни ноги). Спочатку правою, а потім лівою ногою вам потрібно наступати по уявних вершин трикутника. Sham rock – рух по діагоналі в одну сторону і назад. Починається рух з лівої ноги. Нею робиться крок по діагоналі. Потім шкарпетки розгортаються в праву сторону, ноги стають поруч, танцюрист встає на носочки і опускається на повну стопу.

Хіп-хоп, як і будь-який інший танцювальний ухил, краще вчити в професійній школі з цього ви можете приходити в нашу школу Dream Team ії вивчати танці разом з нами. Адже тільки кваліфікований педагог знайде до нового учня індивідуальний підхід і навчить його необхідним рухам

Як будь-який танець, хіп-хоп дуже популярний серед дітей. І навіть дорослих, а стартувати слід з простого – з спійманого ритму. Приходьте до нас в школу танців Dream Team, ловите ритм і живіть танцем.

1 місяць

250 UAH – 1 ЗАНЯТТЯ
1200 UAH – 8 ЗАНЯТЬ
1800 UAH – 12 ЗАНЯТЬ

3 місяці

5200 UAH – 36 ЗАНЯТЬ

6 місяців

10 000 UAH – 72 ЗАНЯТЬ

Річний абонемент

20 160 UAH (3 рази в неділю + 10% знижки на індивідуальні заняття) – 144 ЗАНЯТЬ

23 500 UAH (3 рази в неділю + 10% знижки на індивідуальні заняття, костюми, танцювальні табори) – 144 ЗАНЯТЬ

Індивідуальні заняття

600 UAH 1 ЗАНЯТТЯ
880 UAH х 1 ЗАНЯТТЯ (2 людини)

Танці для дорослих

250 UAH – 1 ЗАНЯТТЯ
1500 UAH – 8 ЗАНЯТЬ
2160 UAH – 12 ЗАНЯТЬ

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео