Контемп – це не просто мистецтво, це спосіб заспокоєння нервів і занурення в стан повної гармонії. Контемп часто називають танцем душі. І не дивно, адже саме даний напрямок хореографії дозволяє не просто виконувати танцювальні па, а й «говорити» за допомогою тіла.

Танець може виконуватися під будь-яку музику, адже головне в ньому – висловити через пластику свій душевний стан і отримати від виконання задоволення. Виконуючи контемп, танцюрист також не повинен слідувати ніякому заздалегідь продуманим планом, треба лише слухати музику і імпровізувати.

На сьогоднішній день “контемпорарі” – є одним з найбільш популярних танцювальних напрямків сучасної хореографії у світі. Що, загалом-то, зовсім не дивно, адже цей танець, є дуже чуттєвим, емоційним, пластичним і ефектним.

Що таке контемп?

Контемп називають по-різному. Хтось асоціює даний напрямок з душевним розмовою, хтось – з театром, хтось – з пластичною формою вираження внутрішнього світу танцюриста. Адже даний напрямок, в першу чергу передбачає вираження своїх почуттів та емоцій за допомогою танцю.

У контемпі дуже велику роль грає зв’язок між внутрішнім станом танцюриста і відображенням його в танці. «Правильний» танець у стилі контемпорарі – це не стільки технічність і чіткість хореографії, скільки відповідність рухів тіла світовідчуттям танцюриста, вміння донести інформаційне (душевне) послання до глядача.

Більша увага в контепмпі приділяється тренуванню дихання. За цей аспект танцю “відповідають” східні техніки, що використовуються в даному напрямку. Дихання в контемпі – помічник в русі, енергетичний посилання, що переходить у рухи тіла.

Також зі східних практик запозичені методи тренування координації, рівноваги, «перетікання» тіла з одного положення в інше.
Ще одним особливим моментом, який вирізняє контемп від інших танцювальних напрямків, є його орієнтація «всередину».

Тож знаходьте час для себе, для своєї душі та завітайте до школи танцю “DREAM TEAM”, де танцюристи всього Оболонського району навчаються виражати свої емоції і відображати унікальні рухи в постановах, долаючи земне тяжіння, поринаючи у візуальну легкість танцю.

Танцюйте на здоров’я!

Абонементи

Пробне – 200 грн
Разове заняття – 300 грн
Абонемент на 4 заняття – 800 грн
Абонемент на 8 занять – 1600 грн
Абонемент на 12 занять – 2400 грн

Абонементи на 3 місяці

24 заняття – 4000 грн
36 занять – 6000 грн
72 заняття – 10800 грн

Річний абонемент

120 занять – 14400 грн
144 заняття – 17200 грн

Увага кошти за абонементи
не повертаються !

Можливий варіант заморозки :
до 10 днів – 100 грн
Більше місяця – 250 грн

Індивідуальні заняття

690 грн – разове заняття
900 грн – заняття для двох
Абонемент на 4 заняття – 2600 грн
Абонемент на 8 занять – 4800 грн

Увага для нових клієнтів до кінця доби діє знижка на перший абонемент 15%

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео