Маленькі діти це океан енергії, вони дуже витривалі і активні. Для того, щоб направити енергію в правильне русло, дітям у віці від трьох років вкрай рекомендовані заняття танцями. Ось кілька причин почати займатися танцями в дошкільному віці:

  • Низький рівень травматизації. Незважаючи на високу фізичну активність, танці безпечні і практично не мають протипоказань.
  • Танці дисциплінують. Під керівництвом правильних педагогів маленькі непосиди перетворюються в юних танцюристів.
  • Тренує пам’ять і увагу. Необхідність стежити за музикою і запам’ятовувати руху позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дитини.
  • Покращують комунікацію. Займаючись в групах, діти вчаться знаходити контакт з однолітками, взаємодіють з іншими людьми і стають більш впевненими в собі
  • Танці це дуже емоційно і весело. Цей факт дозволяє зацікавити дитину і утримувати її інтерес до занять.

Як бачите, користь танців незаперечна. Якщо ви в пошуку танцювальної школи для юного танцюриста, приходьте до нас. Досвідчені педагоги швидко знайдуть контакт з дитиною, а він в свою чергу знайде нових друзів і навички, які залишаться з ним на все життя.

Як вибрати школу танців для дитини?

Підшукуючи заняття для себе і своєї дитини зверніть увагу на танці. Танці обов’язково сподобаються вам і вашій дитині, вони добре впливають на фізичне та психологічне здоров’я, розвивають особистість з різних сторін. На що звернути свою увагу при виборі школи?

Заняття в залі можуть швидко набриднути, якщо не міксувати різні формати навчання. Щоб ваша дитина через місяць не відмовилась від тренувань, потрібно щоб в школі була весела і невимушена атмосфера. Майстер класи, виступи, батли, фестивалі, змагання, спортивні табори по Україні та Європі це все впливає на мотивацію і розвиток дитини.

В школі танцю Dream Team викладачі мотивують дітей та дорослих брати активну участь у житті школи, організовуючи різноманітні заходи, виступи, поїздки. Кожен місяць в школу приїжджають хореографи зі всією України, щоб провести майстер-класи, поділитися своїм досвідом, новими зв’язками та мотивацією.

Робота в команді з педагогом-добре. Але великих результатів можна досягти виступаючи перед публікою. Дізнайтесь, які можливості надає школа для розвитку танцюриста. Виступаючи на сцені дитина, почувається впевненою на публіці, її поведінка стане більш природною і красивою.

Київська студія танцю Dream Team надає всі умови, щоб ви змогли стати професійним танцюристом. Ми завжди беремо участь у міських, міжнародних фестивалях, займаємо призові місця, сумлінні учні отримують можливість відвідати іншу країну коштами організаторів. Засновник школи Сергій Шимко завжди помічає успіхи учнів, цілеспрямовані студенти отримують запрошення стати викладачем у команді Dream Team.

З нами ти легко знайдеш свій стиль. Ми танцюємо: Breaking, HipHop, Jazz Funk, Salsa, Twerk, Vogue, Zumba, Heels, Shuffle. В новому сезоні у нас з’явилася йога та акробатика.

Авторські поїздки до таборів справлять враження навіть на суворих суддів. Нові міста, готелі, екскурсії, походи та звичайно тренування. У нас немає обмежень у віці з нами танцюють та відпочивають усією родиною.

Важливо, щоб ніщо не заважало вам на заняттях. У школі вам має бути комфортно та затишно. Просторі зали, сучасні роздягальні, місце для очікування, гарна витяжка. Персонал, який завжди готовий прийти на допомогу – знак, що ви обрали правильну школу.

Школа танців знаходиться в ТЦ Dream Town 1. метро Мінська. У Dream Team на вас чекають усміхнені адміністратори, професійні тренери, комфортне місце для очікування, бар, просторі та сучасні зали та море позитиву.

Абонементи

Пробне – 200 грн
Разове заняття – 300 грн
Абонемент на 4 заняття – 800 грн
Абонемент на 8 занять – 1600 грн
Абонемент на 12 занять – 2400 грн

Абонементи на 3 місяці

24 заняття – 4000 грн
36 занять – 6000 грн
72 заняття – 10800 грн

Річний абонемент

120 занять – 14400 грн
144 заняття – 17200 грн

Увага кошти за абонементи
не повертаються !

Можливий варіант заморозки :
до 10 днів – 100 грн
Більше місяця – 250 грн

Індивідуальні заняття

690 грн – разове заняття
900 грн – заняття для двох
Абонемент на 4 заняття – 2600 грн
Абонемент на 8 занять – 4800 грн

Увага для нових клієнтів до кінця доби діє знижка на перший абонемент 15%

Додаткові пропозиції

Break-Dance

Записатись
Детальніше

Jazz-Funk

Записатись
Детальніше

Twerk

Записатись
Детальніше

Відео