Чи багато потрібно для щастя? Впродовж життя ми весь час намагаємося наздогнати щастя, але воно весь час тікає від нас. Залежно від періоду нашого життя поняття “щастя” набуває різної інтерпретації. Істина з якою важко посперечатися, щастя це мати з ким розділити шматок пирога, цікаву історію, сміх і розпач. Вчені довели, що дарувати комусь подарунки набагато приємніше, ніж просто отримувати їх. Свята – найкраща пора, щоб подарувати ще більше тепла та уваги вашим рідним.

Як вибрати подарунок, щоб ваші рідні запам’ятали його на довго?

 • Вибирайте подарунок з перспективою. Готуючи сюрприз, ми прагнемо з перших хвилин здивувати людину. Тому часто купуємо різний непотріб, який займає місце. Можливо підписка на Netflix чи абонемент в зал не справить вау ефекту, але використовуючи такий сюрприз, людина відчуватиме турботу.
 • Ціна не головне. Якщо при виборі подарунка орієнтуватися на його вартість, він претендує отримати титул “Недоречності”
 • Не орієнтуйтесь тільки на свої вподобання. Не все що подобається вам, оцінить ваш друг. Тому подарунок, який безмежно подобається вам, залиште собі, а для друга виберіть те що відповідає його захопленням.
 • Спільні інтереси це перший дзвіночок при виборі подарунку. Спільний майстер клас сподобається більше, ніж ще одна кофтинка.
 • Надихніть ваших рідних створити wish лист. Це чудовий варіант вибрати омріяний подарунок і не зіпсувати сюрприз.
 • Придивіться які товари шукає людина, біля яких вітрин, вона зупиняється, про що говорить.

Що подарувати крім речей?

Бажаючи справити враження на людину ми даруємо не потрібні речі, які займають місце в домі або через декілька місяців відправляються на смітник. Щоб такого не трапилось з вашим подарунком, купуючи матеріальні подарунки краще переконайтесь, що вони потрібні людині. Якщо виникають сумніви, тоді даруйте емоції та враження.

Школу танцю Dream Team підготувала подарункові сертифікати, які підійдуть для подарунка на Новий рік, день закоханих,8 березня, День народження.

Приготуйтесь фантазувати й вибирати дійсно корисні сюрпризи:

 • Враження. Для когось ви можете стати справжнім чарівником і виконати мрію. Зазвичай у кожного з нас є маленькі мрії, які можна здійснити за день, але ми робимо мрію всього життя. Політ на повітряній кулі, запис пісні чи виступити на професійній сцені
 • Навички та знання. Цей подарунок може перевернути на краще все життя людини. Навчитися танцювати можна за декілька уроків з викладачами Dream Team, Дізнатися про продажі, маркетинг чи управління бізнесом можна у нашого керівника Сергія Шимко. Відвідувати курси, семінари, майстер – класи корисно, цікаво та перспективно. У кожному місці або онлайн можна знайти щось цікаве.
 • Час. В інформаційному шумі, справах важко знайти час на партнера, дітей, друзів. Для багатьох час одне з одним може стати найбільш бажаним і необхідним подарунком.

Щоб збільшити кількість ідей об’єднайте категорії вище. Наприклад: подаруйте індивідуальне заняття на танці та відвідайте його разом з другом, партнером, дитиною. Такий подарунок не тільки буде корисним, але приємним для двох.

Даруючи враження та емоції з часом будуть цінуватися більше ніж речі. Такий подарунок можна дарувати декілька разів, адже він не набридне. Всі хто був на майстер-класі, не відмовляться відвідати ще раз.

Подарункові Сертифікати від Dream Team

Заняття танцями несе користь та задоволення. Тануючи ви отримуєте бурю емоцій, ваше тіло стає сильнішим та пластичним, а ви впевненим у собі. Це найкращий подарунок, подумали ми й створили подарункові сертифікати.

Мінімальна вартість сертифікату 1000 грн. Це 8 групових занять або 2 індивідуальних занять. Також цей сертифікат можна використати на наш брендовий одяг чи майстер клас.

Dream Team повертає кешбек, купуючи сертифікати на 1000 грн, отримаєте 250 грн на абонемент, при купівлі на 5000 грн, кешбек 1000 грн.

В нашій школі можна навчитися таким стилям: Hip Hop, Break Dance, Jazz-Funk, Vogue, Zumba, Contemporary, Salsa, Twerk, Heels, Shuffle.

Подарунковий сертифікат підійде всій родині, адже з нами танцюють: діти з 3-х років, підлітки, дорослі та навіть дідусі з бабусями. Щоб навчитися танцювати не важливо скільки вам років. У нас є групи для новачків, середнього рівня та професіоналів. Вибравши нашу школу ви отримаєте:

 • Зручне місце розташування біля метро Мінська.
 • Сучасні зали та комфортні роздягальні.
 • Педагогів з досвідом викладання від 5 років.
 • Можливість виступати на професійній сцені.
 • Навчання та професійний ріст. Наші найкращі учні мають можливість приєднатися до команди Dream team у ролі педагога.

Залишилися питання, тоді задавай нашому менеджеру прямо в чат.