Після важкого дня нам потрібно розслабитись, не поспішаючи осмислити всі події та відновиться. У низці справ і подій нам іноді не вистачає часу на себе.

У Dream Team ми спонукаємо дорослих та дітей вести здоровий спосіб життя. Наша мета – донести цінність тренувань, зробити їх цікавими та корисними для кожного члена сім’ї. Так в команді Dream Team вирішили запустити клас йоги, для тих хто хоче зробити своє тіло гнучким, а розум спокійним.

Як за одне заняття привести тіло та думки до ладу за допомогою йоги для початківців.

Світ прискорився, а разом з ним ми. Все більше часу ми проводимо сидячи за комп’ютером або телефоном, бажаючи встигнути все, ми відчуваємо стрес, тривогу, невдоволення. Такий спосіб життя негативно впливає на фізичне та психологічне здоров’я. Проблеми зі спиною, суглобами, з серцем, поганий імунітет, апатія, депресія – зустрічається у кожного 3-го мешканця нашого міста.

Хіба можна отримати результат вже на першому занятті? – Звичайно можна. Дотримуйтесь наших рекомендацій і не сумнівайтеся в результаті.

Крок 1. Підготуйте місце для заняття: знайдіть спокійне місце, де вас ніхто не буде відволікати, за бажання запаліть свічки та ароматизовані палички, увімкніть музику.

Крок 2. Почніть своє заняття із Пранаями йоги. Глибоке дихання допоможе заспокоїти та налаштувати вашу свідомість на практику. Наповніть кожну клітинку вашого тіла киснем. Після серії вдихів та видихів промовте мантру Ом. Так ви краще налаштуєтеся на вправи, підвищите життєвий тонус і заспокоїте свідомість.

Крок 3. Перейдіть до асан, вибирайте вправи з хатха йоги. Цей напрямок відмінно підійде початківцю і більш досвідченим, ви спокійно можете виконувати асани вдома, адже цей стиль йоги вважається найбільш безпечним.

Рекомендації:

 • Перед початком заняття проведіть розминку всього тіла.
 • Переходьте від простих асан до складніших.
 • Спостерігайте за своїм тілом, диханням, думками. Слідкуйте за правильним виконанням асан.
 • Освоюйте нові пози.

Крок 4. Закінчіть свою практику у позі Шавасана. Ляжте на спину, розправте ноги і руки, закрийте очі, відчуйте тверду поверхню під собою. Зробіть глибокий вдих, видих, відпустіть думки, розслабте тіло, починаючи з кінчиків пальців, м’язів, зубів. Коли будете готові закінчити практику, легко поворушіть пальцями рук і ніг, підтягніть коліна до себе і перевернуться на бік.

Крок 5. Подякуйте собі, своєму тілу за чудову практику.

Після першого заняття ваш розум стане спокійним, ви відчуєте легкість у тілі. Через місяць занять, ви побачите як змінилася ваша спина, хода, ваше тіло стане сильнішим, ви почнете краще розуміти себе та свої бажання.

Клас йоги на Оболоні

Йога в Dream Team – зручне розташування, школа знаходиться в Dream Town 1 біля метро Мінська. Сучасна рецепція, де є все необхідне, просторі зали та комфортні роздягальні.

Викладач Дар’я допоможе вам полюбити йогу. Своє знайомство з йогою дівчина розпочала в дитинстві, останні 7 років практикує йогу більш усвідомлено та активно.

Основні принципи у викладанні:

 •  Терпимість. Допомагаю виконувати практику з любов’ю до себе, без насильства та болю.
 • Подяка. Під час заняття вчимося бути вдячними за те, що є, а не докоряти себе за недоліки та вимагати більше.
 • Чесність. Йога — турбота про себе та своє здоров’я. А не фото у гарній асані. Починаємо освоювати складні пози після того, як ви і ваше тіло будуть готові до цього.

Навчання та практика:

 • Базове навчання інструктора йоги в “Олімпіа”
 • Навчання Ішвар йоги у наставниці.
 • Засновник онлайн клубу “YogaHata”
 • Наставництво, медитація, мантроспівання.

Як відбуваються заняття

Одне заняття включає:

 • Дихальні вправи.
 • Оздоровчу йогу (хатха йога, нідра йога, пранаяма йога).
 • Силові вправи, розтяжка всього тіла, перевернені пози, баланс.
 • Три медитації (налаштування на практику, Шавасана, Подяки)
 • Мантри на розкриття горлової чакри.
 • Питання/відповідь після занять

Кому підійде практика

На заняттях викладач дає різні варіації поз, щоб кожен отримав те, що хоче. Початківці-безпечне освоєння нових поз, а досвідченні учні  – освоєння складніших асан. Для занять йогою немає вікових чи медичних протипоказань, за винятком гриж та артритів. Наші заняття відвідують як молодь, так й люди у віці.

Чи можуть займатися йогою пенсіонери, якщо до цього не практикували йогу?

Звичайно, це не тільки покращить їхнє здоров’я, а й добре позначиться на емоційному стані. Виконуючи асани під керівництвом нашого інструктора, ви можете бути впевнені, що практика пройде легко і цікаво. Думаєте, як порадувати рідних, запишіть їх на клас йоги в Dream Team.

Чи сумніваєтеся, чи підійде вам йога, тоді читайте нашу статтю в якій ми розібрали топ 10 питань про йогу для початківців.