Школа танцю Dream Team гучно увірвалась в буденність. Щоб зробити ваші дні ще більш яскравими. Команда Dream Team допомагає не тільки впевнено та вільно рухатися у ритмі танцю, а піклується про ваш настрій. З перших хвилин ви відчуєте турботу та підтримку команди. В школі можна танцювати всією родиною. Напрями які ми танцюємо: Breaking, HipHop, Jazz Funk, Salsa, Twerk.

Dream Team на власному прикладі показує яким повинен бути сучасний сервіс. В школі є 4 танцювальні зали, просторі роздягальні, зона відпочинку з м’якими диванчиками, кавовий автомат, холодильник з напоями. Вас зустрінуть привітні адміністратори, які нададуть всю необхідну інформацію, видадуть ключ від шкафчиків, проведуть екскурсію по школі та допоможуть скоротити час за приємною розмовою.

В школі розвивають різносторонню особистість

Google запевняє, що танці розвивають пам’ять, інтелект, комунікації та впевненість. Педагоги Dream Team переконані що для розвитку цих навичок потрібне певне середовище. Тому в школі, крім звичайних занять проводять майстер – класи, батли, фотосесії, знімають TikTok, беруть участь у фестивалях та організовують свої.

Учні Dream Team вже побували в таких країнах: Болгарія, Італія, Чехія, Угорщина та Україна. Переможці деяких фестивалей отримали можливість відвідати Чехію за рахунок організаторів. Засновник школи Сергій Шимко вважає, що спільні поїздки роблять дітей самостійними, розвивають командний дух, лідерські навички. Головне навчити дітей кайфувати від процесу, а не гнатися за першими місцями.

Професійні можливості для педагогів

Успіх школи та учнів в першу чергу залежать від педагогів. Тому Сергій Шимко самостійно підбирає людей у команду. “Для мене не важливий досвід роботи кандидати. Можна 10 років викладати, але так і не показати результатів” – ділиться Сергій. Тому в школі Dream Team надають перевагу творчим, пунктуальним та терплячим педагогам, готовим до експериментів. Кожен хореограф перед початком роботи проходить навчання та отримує лише одну групу, залежно від результатів отримує ще групи.

Кожен педагог має можливість реалізувати себе у різних направленнях. Ми знімаємо, монтуємо відео, записуємо інтерв’ю, розробляємо нові туристичні маршрути, які хочемо відвідати. Раз на пів року команда проходить навчання по клієнтському сервісу, маркетингу, поведінковій психології, продажам. А керівник школи танців вже розвиває себе у ролі ментора. Запустив декілька потоків курсів та провів бізнес марафон.

Бажаєш долучитися до танцювальної команди Dream Team приходь у нашу школу спробуй себе в різних танцювальних напрямках та обери улюблений. Набір в групи від 4-х років. А також ми розпочинаємо набір у групи 60+