Школа танцю Dream Team славиться своєю гнучкістю. В ній немає стандартних правил і пропозицій. В Dream Team танцюють всі від маленьких дітей до бабусь, з дідусями. Коли потрібно розв’язати складну задачу, нас запрошують в офіс, щоб танцювати всім колективом. Адже, як відомо, позитивні емоції, покращують роботу мозку. А якщо танцювати всім офісом, можна відшукати багато чудових ідей. Dream Team виступає не тільки на фестивалях, але на різноманітних заходах.

Викладачі Dream Team проведуть для вас: майстер-класи, влаштують запальний флешмоб, поставлять шоу, підготують вас до виступу та зроблять ваше свято яскравішим.

Майстер-класи

Команда Dream Team обожнює майстер-класи. За можливість познайомитись з новими людьми, підвищити свою кваліфікацію, покращити техніку, спробувати себе в різних стилях та отримати безліч натхнення.

Ми часто запрошуємо в гості відомих людей. І самі завжди приймаємо пропозиції провести навчання. Наші викладачі провели більш ніж 1000 майстер-класів по Україні та Європі. З нами танцюють всі: діти, батьки, бабусі та дідусі, професійні спортсмени, аматори, офісні співробітники та їх керівництво.

Ми проводимо класи в таких стилях: Breaking, Hip Hop, Jazz Funk, Salsa, Twerk, Zumba.

Хочете дізнатися секрети авторських зв’язок, опанувати нові стилі або відпочити разом з командою?
Пиши нам і ми підберемо навчання під ваш рівень та інтереси.

Танцюристи на свята та корпоративи

Зробіть свій корпоратив, ювілей, весілля чи банкет яскравішим, замовивши танцюристів Dream Team. Професійні хореографи з досвідом роботи на міжнародних майданчиках. Запалять своєю енергетикою танцмайданчик.

Постановка Шоу програми під ключ

Плануєте здивувати своїх колег чи гостей концертною програмою, але часу на підготовку у вас не хватає? Доручіть це команді Dream Team. Ваші друзі запам’ятають надовго це свято.

Ми поставимо для вас унікальне танцювальне шоу. Ваші друзі не встоять на місці і почнуть танцювати разом з нами.

Більш ніж 10 років досвіду в постановці шоу, наші клієнти:
рекламна компанія Дяді Жори, comedy club, зоопарк 12 місяців, oriflame, також проводили постановки для міських і міжнародних концертів.

Постановка танца для артиста

Вокалісту важливо не тільки красиво співати, а й легко і впевнено рухатися по сцені. Вміти перетворити свій виступ в шоу, щоб глядач, не відводив від вас погляду.

Не знаєте з чого почати, наші хореографи вам допоможуть. Ми поставимо і розучимо танцювальний номер або маленьке шоу разом з вами. З підтримкою Dream Team ви підкорите найсуворішого суддю.

Шимко Сергій

Хореограф постановник. Засновник DREAM TEAM, арт- директор, ідейний вдохновитель команди. За довгий час в танцях люблю получати задоволення від улюбленої справи. Ми робимо людей счастливими за допомогою танцю!

Займається розвитком хіп-хоп культури в Україні.

Кукса Ілля

B-boy, педагог з 10-річним досвідом, призер та фіналіст багатьох батлів.

Разом з командою учнів виграли перший сезон брейк ліги Києва

Ярмоленко Вячеслав

Більш відомий в хіп-хоп тусі як Frensis, у танцях більше 10 років, 6 з яких займається викладанням. Вища освіта — тренер з сучасних танців.

Працює у напрямках hip-hop, break-dance, c-walk, popping.

Січкаренко Павло

Танцювальний стаж понад 19 років, стаж викладання 15 років. Универсальний танцюрист, що володіє більш ніж 15 стилями.

Має величезний досвід постановки хореографічних та театральних номерів для дітей та дорослих.

Бобро Олексій

Танцювальний стаж 8 років, стаж викладання 3 роки.

Учасник проектів «Танці з зірками», «Як закалявся стайл». Переможець багатьох фестивалів в Україні, діючий чемпіон світу з брейк-дансу.

Кирилл Мордвинов

Радион Косяк

Гиптенко Мария

Кузьменко Анна

Я фітнес експерт і хореограф з 10 річним досвідом роботи.

Призер і фіналіст турнірів по бально-спортивних танців. Сертифікований тренер, фахівець в області харчування і схуднення.

Шевченко Яна

Танцюю 12 років. Сертифікований тренер-педагог. Викладацький стаж 9 років. У складі команди Force of Dance брала участь і займала призові місця в багатьох чемпіонатах.

Полозова Єлизавета

Навчалася в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв, на хореографа, і близько 6ти років займалася в студії TODES. Я і мої учні займали призові місця на різних чемпіонатах і міжнародних фестивалях, таких як: Feel the beat, the challenge і т.д.